AM4 işlemci için kule tipi soğutucu önerisi

Selam, işlemcim için soğutucu bakıyorum. Bütçem 400 lira, daha pahalı ama 400 liralığa kıyasla dağlar kadar fark eden bir soğutucu biliyorsanız 800 liraya kadar esnetebilirim.
Bunun üstüne tanımıyorum. Çok sessiz değil, ama çok da sesli değil.

Snowman T6 modeline iyi diyorlar ben R5 5600 ile Wraith Prism kullanıyorum yeterli oluyor.
Fazla ses yapıyormuş o. O yüzden memnun değildi bir kaç kişi.

Bunun üstüne tanımıyorum. Çok sessiz değil, ama çok da sesli değil.

Fazla ses yapıyormuş o. O yüzden memnun değildi bir kaç kişi.
Biri baya detaylı inceleme yapmış snowman t6 için, ses konusunda da açıklaması vesaire vardı.

Kasa modeliniz nedir? Yeterli hava akışı sağlanıyorsa gayet tatmin edici sonuçlar alırsınız.
Kasam hiper zelda. malzeme kalitesi olarak kötü ama cooler master masterbox td500'ün birebir replikası, hava akışı konusunda problemi yok yani (diye düşünüyorum). 5 ay önce indirimli olarak 400 lira gibi kelepir demeye bile dilimin varmadığı bir fiyata almıştım.

Kasam hiper zelda. malzeme kalitesi olarak kötü ama cooler master masterbox td500'ün birebir replikası, hava akışı konusunda problemi yok yani (diye düşünüyorum). 5 ay önce indirimli olarak 400 lira gibi kelepir demeye bile dilimin varmadığı bir fiyata almıştım.
Bu durumda tatmin edici sonuçlar alabilirsin bence. Hava akışında da sorun olmadığını belirttiniz.

Arctic MX-4 almayı düşünüyorum ayriyeten
O zaman perfan tercih edebilirsin direkt, ID cooling gelbura dışında bir yerde bulunmuyor 400 civarına, perfan çoğu e ticaret sitesinde mevcut. Bu bağlamda dediğim gibi ücretsiz kargo ve indirim ile 100 tl daha ucuza alabilme ihtimaliniz var. Ürünler birebir aynı zaten, sadece marka isimleri farklı.

O zaman perfan tercih edebilirsin direkt, ID cooling gelbura dışında bir yerde bulunmuyor 400 civarına, perfan çoğu e ticaret sitesinde mevcut. Bu bağlamda dediğim gibi ücretsiz kargo ve indirim ile 100 tl daha ucuza alabilme ihtimaliniz var. Ürünler birebir aynı zaten, sadece marka isimleri farklı.
Perfan, sadece taklit. Heatsink farkları bir yana, ID Cooling'in fanı, daha düşük hızda daha fazla hava üfleyebiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı