AM4 sistemde kullanılan SSD'yi AM5 sisteme takarsak Windows yüklenir mi?

furkan4680

Kilopat
Daha fazla  
Windows 10 yüklü olan AM4 sistemden AM5 sisteme geçiş yapmayı düşünüyorum. Kullandığım uygulamalar gereği yeniden kurulum yapmam mümkün değil. SSD'yi yeni sisteme tak çalıştır yapabilir miyim? Eğer mümkün değil ise yeniden kurulum yapmadan nasıl geçiş yapabilirim?

Windows 10 yüklü olan AM4 sistemden AM5 sisteme geçiş yapmayı düşünüyorum. Kullandığım uygulamalar gereği yeniden kurulum yapmam mümkün değil. SSD'yi yeni sisteme tak çalıştır yapabilir miyim? Eğer mümkün değil ise yeniden kurulum yapmadan nasıl geçiş yapabilirim?

Hiçbir şekilde stabil çalışmaz, donanım farklı, chipset farklı, sürücüler farklı, format atmak zorundasınız.

AM3+'dan Intel 1200'e geçerken tüm sürücüleri kaldırıp, yeni sürücüler kurmuştum öyle kullanmıştım SSD alana kadar HDD ile.

Ben Intel 775pin DDR2 sistemden AMD RYZEN DDR4 sisteme geçtim. Anakart ram işlemci hepsi farklıydı. Aynı SSD'yi çıkarıp yeni sisteme taktım. WIN 10 64 BIT. Eski sürücüleri kaldırıp diğerinde yeni sürücülerle devam edebilirsiniz. Bende çalıştı sizde ne olur bilemiyorum tabi.

Yeni konular

Geri
Yukarı