AM4 sokete Snowman M200 soğutucu nasıl takılır?

huseyin_32

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar işlemcim Ryzen 3600, anakart Gigabyte B450M S2H. Şimdi ben Snowman M.200 kule tipi soğutucu aldım. Fiyatı uygun geldi. Normal stok fandan haliyle farklı. Şu anlık ekran kartım eksik, ancak ekran kartı hariç montajını yapmak istiyorum. Baya bir araştırdım ancak AMD soketli anakarta kule tipi soğutucu nasıl takılır bulamadım. YouTube'da birkaç video var ancak montajından ziyade soğutucunun incelemesini yapıyorlar. Bana montajı nasıl yapılır o lazım. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

Soğutucu: Snowman M200 Combo Intel/AMD 9cm Led CPU Fan Fiyatı

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoyu 10.dakikadan itibaren izleyin.
Hocam o kancaların braket kısmında nereye takılması gerekiyor?

Ortadaki çentik kısmına
1598271739784.png

Rica ederim ne demek. Takabildiniz mi? Bende de Snowman soğutucu var ve takarken çok zorlanmıştım.
Akşam deniyeceğim haber ederim
Rica ederim ne demek. Takabildiniz mi? Bende de Snowman soğutucu var ve takarken çok zorlanmıştım.
Malesef takamadim bir tarafını geçiriyorum ama diğer taraf için cpu nun kancası anakartın aparatina kısa kalıyor
hocam siz soğutucunun kancalarını kastırıp da mı taktınız yoksa kancalara hiç dokunmadan zorlayarak mı takmıştınız ?

Son düzenleme:
Akşam deniyeceğim haber ederim

Malesef takamadim bir tarafını geçiriyorum ama diğer taraf için cpu nun kancası anakartın aparatina kısa kalıyor

hocam siz soğutucunun kancalarını kastırıp da mı taktınız yoksa kancalara hiç dokunmadan zorlayarak mı takmıştınız ?
Benimki de aynı şekilde kısa geliyor. Anakartım "ASUS M5A78L LE". Nasıl bir çözüm buldunuz acaba?

Geri
Yukarı