AM4'ten AM5 sisteme yükseltmek mantıklı mı?

Çok doğru yani, hiçbir zaman teknolojiye milyarder olmadığımız için yetisemiyeceğiz hele Türkiye'de istek imkansız
Çok doğru ona böyle anlat. Geleceğe mi yatırım yapacaksan her zaman yeni teknolojilerin çıkacağını unutmasın. İşlemciye yatırım yapacaksada yeni işlemcilerin çıkacağınıda unutmasın. Ve bunları da kafaya takmasın. Kafası en rahat nasıl edecekse onu yapsın.

Çok doğru yani, hiçbir zaman teknolojiye milyarder olmadığımız için yetisemiyeceğiz hele Türkiye'de istek imkansız

Eyvallah Hocam, yorumunuz için. Kendisine bu konunun linkini atacağım. Teşekkürler.
Rica ederim ne demek. Tavsiyem sürekli böyle şeyleri düşünüyorsa onu en kısa vakitte üzmeyecek olan her zaman geleceğe yatırım yapmaktır. İmkanı varsa Am5 sistem alsın sistemini güzelce kursun şunu değiştireyim bunu da değiştireyim işte yenisi çıkmış. Acaba bunu mu alsaydım demesine gerek yok. Kafası rahat takılsın. Ama bu sadece benim tercihim imkanım olsa ben böyle yapardım

Şunu değiştireyim bunu da değiştireyim işte yenisi çıkmış. Acaba bunu mu alsaydım demesine gerek yok. Kafası rahat takılsın. Ama bu sadece benim tercihim imkanım olsa ben böyle yapardım.

Konuyu açma sebebim buydu zaten hocam, ben dedim buradaki çoğu şeyleri ama daha çok bilgisi farklı kişilerden duymak daha iyi olur. Bu durumu yaşayan daha önce de Forumlar'da görmüştüm. İnsanlar'da sürekli en iyisini en yenisini sahip olma duygusu olduğu için, ister istemez en iyisi olsun en kralı olsun oluyor. Ama üreticiler durmadıgı sürede asla ve asla yetisemiyeceğiz zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı