Amaçsızım

Barışçıl

Kilopat
Yer
Türkiye
Evet arkadaşlar, sorun başlıkta belirttiğim gibi. Amaç edinemiyorum. Öyle boş boş oturmakla geçiyor günlerim...

Sizler ne yapıyorsunuz bu duruma karşı?
Mutsuzum.

Yaşın kaç? Eğer okulun yok ise bir iş ara derim. En mantıklı çözüm bu. Eğer okula gidiyorsan kısa kısa ders çalışmanı tavsiye ederim.

Ders çalışma, oyun oyna, ailene yardım et, kardeşin var ise onunla oyna, gez, dolaş... Yapacak şey çok Bir de eğer için içine sığmıyor ise Kur'an okumanın şiddetle tavsiye ederim.

Yaşın kaç? Eğer okulun yok ise bir iş ara derim. En mantıklı çözüm bu. Eğer okula gidiyorsan kısa kısa ders çalışmanı tavsiye ederim.

2 yıllık önlisans (elektronik) okuyorum. 3. yılımdayım. Çalışmak da istemiyorum. Bu ülkenin bu halinde, bu maskeli baloda, kendimi kandırmak istemiyorum. İnsanlara bakıp bakıp üzülüyorum. Kendime bir amaç edinemiyorum. Bu yüzden mutsuzum. Kendimi keşfedemiyorum, tanıyamıyorum. Yaşım 21.

O zaman eriyip gideceksin.

Yani sorarlar adama; Madem durumu beğenmiyordun, sen ne yaptım?

Bir de eğer için içine sığmıyor ise Kur'an okumanın şiddetle tavsiye ederim.
Bak bu cidden işe yarar.

Aynı benim eski halim,kendine bir hobi edin.Pc başından kalk etrafına bak yaşınızı lise de bir genç olarak fikirlerimi sunuyorum.Yaşınız daha büyükse şimdiden özür dilerim.
1-Hobi edin mesela sahile inip bisiklete binebilirsin
2-Evcil Hayvan Edinin(Ben böyle amaç edindim) köpek alabilirsin ailen izin vermesse hamster alabilirsin, ben hamster aldım.
Edit:Üstteki mesajları görmemişim,özür dilerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…