Amaçsızım

Yaşın kaç? Eğer okulun yok ise bir iş ara derim. En mantıklı çözüm bu. Eğer okula gidiyorsan kısa kısa ders çalışmanı tavsiye ederim.

Yaşın kaç? Eğer okulun yok ise bir iş ara derim. En mantıklı çözüm bu. Eğer okula gidiyorsan kısa kısa ders çalışmanı tavsiye ederim.

2 yıllık önlisans (elektronik) okuyorum. 3. yılımdayım. Çalışmak da istemiyorum. Bu ülkenin bu halinde, bu maskeli baloda, kendimi kandırmak istemiyorum. İnsanlara bakıp bakıp üzülüyorum. Kendime bir amaç edinemiyorum. Bu yüzden mutsuzum. Kendimi keşfedemiyorum, tanıyamıyorum. Yaşım 21.

2 yıllık önlisans (elektronik) okuyorum. 3. yılımdayım. Çalışmak da istemiyorum. Bu ülkenin bu halinde, bu maskeli baloda, kendimi kandırmak istemiyorum. İnsanlara bakıp bakıp üzülüyorum. Kendime bir amaç edinemiyorum. Bu yüzden mutsuzum. Kendimi keşfedemiyorum, tanıyamıyorum. Yaşım 21.
O zaman eriyip gideceksin.

Yani sorarlar adama; Madem durumu beğenmiyordun, sen ne yaptım?

Bir de eğer için içine sığmıyor ise Kur'an okumanın şiddetle tavsiye ederim.
Bak bu cidden işe yarar.

Aynı benim eski halim,kendine bir hobi edin.Pc başından kalk etrafına bak yaşınızı lise de bir genç olarak fikirlerimi sunuyorum.Yaşınız daha büyükse şimdiden özür dilerim.
1-Hobi edin mesela sahile inip bisiklete binebilirsin
2-Evcil Hayvan Edinin(Ben böyle amaç edindim) köpek alabilirsin ailen izin vermesse hamster alabilirsin, ben hamster aldım.
Edit:Üstteki mesajları görmemişim,özür dilerim.:confused:

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı