Amatör Fotoğraflarım

Amatör değil de bence hem profesyonelce hemde gayet kaliteli bana göre.

Kendilerinin oluşturduğu mekan/zamandan bir hayır gelmiyor ki... Fotoğrafta bir anlam, bir hikaye olması için, doğal olarak oluşması lazım bence.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konuyu açalı 1.5 yıl olmuş, uzun bir süre sınav maratonuna girdiğim için bu konuyu açtığımı bile unutmuşum. Herkese yorumları ve eleştirileri için teşekkür ederim.

@GCN değerlendirmen için çok teşekkür ederim. @SideWinder'i biliyorum çok iyi işler çıkartıyor. Makineyi ilk alırken bu amaçla almamıştım aslında ailede şöyle sağlam iyi bir makine olsun özel günlerde işimizi görsün diye almıştım. Sonradan bu tarz hevesler sardı. Mutlaka baktığın fotoğraflarda bir çok hata vardır. Gelişigüzel ve göze hoş geldiği için bastım denklanşöre..

Son beğendiğin fotoğrafım sarı yapraklı olan galiba. O çektiğim ilk fotoğraflardan birisi. O yaprak üniversite bahçesinde otururken yazı yazdığım dosyanın üzerine düşmüştü. Oradaki dosya çizgilerinin ayarlayamamıştım. Yani evet bastım gitti denklanşöre..

Ekipman konusunda katılıyorum.. daha iyi ekipman daha iyi fotoğraf demek değildir. Ancak fotoğraflarımdan anlamışsındır genelde yakın çalışma yapıyorum. Dolayısıyla bazen elimdeki lens yetersiz kalıyor. O yüzden başka bir lense daha ihtiyacım olduğu kanaatine varmıştım ama gerçekleştiremedim.

@Neşeli Enginar güzel yorumun için teşekkür ederim. Ayrıca 500px sitesini önerdiğin için de çok teşekkür ediyorum. Uzun bir süre ayrı kaldım bu konudan böyle bir sitenin olduğunu bilmiyordum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…