Amazfit Band 7 vs Xiaomi Mi Band 7

Ben aldım bilekliği. Huawei'den de samsung'tan da bağlantı sorunu yaşadığımdan dolayı, iyi ki amazfit almışım dedim. Uygulamayı da kapatsam bağlantı kopmuyor, şahane cihaz.
mi band 7 ile aynı fiyatta şuan aralarında gidip geldim amazfit almaya karar verdim amazfitin sitesinden alacağım herhalde siz nerden aldınız ve mennunmusunuz cam olarak sağlam mı bir de

Trendyol - mistore'dan aldım, memnunum bence güzel cihaz. Camı bilemeyeceğim, malzeme kalitesi kötü değil gibi
Paraya kıyıp watch fit 2 mi alsam diye düşündüm ama o kadar para vermek istemedim iphone kullanıcısyım iphone ile mi kullanıyorsun peki yazılımsal olarak bir bağlantı sıkıntısı falan var mı uyku takibi adım nabız vs nasıl problemsiz ölçüyor mu ?

Merhaba mi mağazaları ekran koruyucu takıyor mu acaba fiyatı ne bende almayı düşünüyorum 799 TL şu an amazfitin sitesinde Mi Band'dan daha ucuz fiyat olarak aklıma yattı biraz iPhone ile sorunsuz eşleşiyor diyorlar umarım doğrudur.

Mi mağazasına sorduğumda böyle bir hizmetimiz yok dedi nasıl ve nerede yaptırdın acaba ekran işini benim de yapmam lazım gelince sonra uğraşmayalım Mi Band 7 gibi güçlendirilmiş cam değil çünkü

Gecikme için kusura bakmayın. Normal telefonlara takılan ekran koruyuculardan taktırdım. Makine 6 tane kesti. Birini taktılar. 5 tane yedek verdi.

Bu gece enteresan bir şey oldu. Saat 6'da uyandığımda bileğimde bilekliğin olmadığını gördüm. Yatağın içini aradım ve buldum. Bileğimden nasıl çıktığını düşünüyorum saatlerdir. 😀

Netice de bir kilit sistemi var. Kolay açılmıyor. Zepp'te baktığımda 5'te çıktığı görülüyor. Tuhaf gerçekten.

Paraya kıyıp watch fit 2 mi alsam diye düşündüm ama o kadar para vermek istemedim iphone kullanıcısyım iphone ile mi kullanıyorsun peki yazılımsal olarak bir bağlantı sıkıntısı falan var mı uyku takibi adım nabız vs nasıl problemsiz ölçüyor mu ?
Android kullanıyorum, hiçbir sıkıntısı yok, kullandığım en stabil bileklik hatta, hiç kopmuyor bağlantı.

Gecikme için kusura bakmayın. Normal telefonlara takılan ekran koruyuculardan taktırdım. Makine 6 tane kesti. Birini taktılar. 5 tane yedek verdi.

Bu gece enteresan bir şey oldu. Saat 6'da uyandığımda bileğimde bilekliğin olmadığını gördüm. Yatağın içini aradım ve buldum. Bileğimden nasıl çıktığını düşünüyorum saatlerdir. 😀

Netice de bir kilit sistemi var. Kolay açılmıyor. Zepp'te baktığımda 5'te çıktığı görülüyor. Tuhaf gerçekten.
Zepp'te navigasyon uygulaması var, bunu indirdim, telefona da uygulama indirdim ama saatte o navigasyona tıklayınca resetleniyor. Sizde de öyle mi?

Android kullanıyorum, hiçbir sıkıntısı yok, kullandığım en stabil bileklik hatta, hiç kopmuyor bağlantı.

Zepp'te navigasyon uygulaması var, bunu indirdim, telefona da uygulama indirdim ama saatte o navigasyona tıklayınca resetleniyor. Sizde de öyle mi?

Navigasyona ihtiyacım olmadığı için yüklememiştim. Mesajınızı okuyunca, şimdi yükledim. Ben de de reset attı. Google Play'den 'Navigasyon Wear' uygulamasını yükleyin diye belirtiyor. Denediniz mi?

Navigasyona ihtiyacım olmadığı için yüklememiştim. Mesajınızı okuyunca, şimdi yükledim. Ben de de reset attı. Google Play'den 'Navigasyon Wear' uygulamasını yükleyin diye belirtiyor. Denediniz mi?
Denedim ama nafile, bağlantı kurulamıyor o programla da. Garip. Güncelleme ile düzelir belki. Bildirdim okurlarsa sorunu. Olursa çok işe yarar.

Merhaba tekrardan biraz da olsa uzun kullanımdan mennunmusunuz cihazdan her hangi bir sıkıntı gördünüz mü ?
Hayır, ölçümler tutarlı, şarjı %68 hala. hiçbir problem yaşamadım. Gerçi, benim için en önemli şey alerji yapmamasıydı, onu da yapmadı. :)
Tek sevmediğim şeyi kadran sayısı az, kendime göre bulamadım en azından. Güncelleme ile gelir diye umuyorum. Bir de navigayon uygulaması var ona basınca resetleniyor cihaz, o da yazılım hatası, güncelleme ile çözülebilir.

Hayır, ölçümler tutarlı, şarjı %68 hala. hiçbir problem yaşamadım. Gerçi, benim için en önemli şey alerji yapmamasıydı, onu da yapmadı. :)
Tek sevmediğim şeyi kadran sayısı az, kendime göre bulamadım en azından. Güncelleme ile gelir diye umuyorum. Bir de navigayon uygulaması var ona basınca resetleniyor cihaz, o da yazılım hatası, güncelleme ile çözülebilir.
tek korkum camından kırılma vs yaşarmıyım diye umarım bir şey olmaz huwaei band 7 ile aynı boyutta inç olarak onun ekran koruyucsunu taksak uyar herhalde diye düşünüyorum

stres ölçümünü oto yapıyor mu yoksa manuel mi yapıyor sadece onla ilgili bir bildirim var dı bir yerde gördüm acaba bakıp dönerseniz çok sevinirim + olarak müzik kontrolü var dimi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı