Amazfit GTS2 vs Amazfit GTS2 Mini

Bylacrimas

Centipat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar;

Hediye olarak eşime Amazfit almak istiyorum fakat farklı makalelerde birbirinden üstün gözüktüğü kısımlar var. Tavsiyeniz nedir hangi ürün iyi olanıdır? Fiyat performans olarak ele almayın ikisine de bütçem yetiyor iyisini almak istiyorum. Direkt olarak performansı iyi olanı paylaşabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

GTS2 Mini, kadınlarda daha şık duruyor bence.
Ben de sırf o yüzden onu alma taraftarıyım ama gts 2 ile arasındaki fark nedir acaba çok merak ediyorum.Asistan özelliği gelmiş sanırım son güncellemeler ile gts 2 ve gts 2 mini modeline alexa isminde siriye benzer bir yazılım.Acaba 2 ürün de bu yazılımı aktif bir şekilde destekliyor mu kullanabilir miyiz acaba?

Ben de sırf o yüzden onu alma taraftarıyım ama gts 2 ile arasındaki fark nedir acaba çok merak ediyorum.Asistan özelliği gelmiş sanırım son güncellemeler ile gts 2 ve gts 2 mini modeline alexa isminde siriye benzer bir yazılım.Acaba 2 ürün de bu yazılımı aktif bir şekilde destekliyor mu kullanabilir miyiz acaba?
Bu videoya göre sesli asistan özelliği ikisinde de var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Amazon üzerindeki satış ilanına göre de desteklediğini görüyorum.

Bu videoya göre sesli asistan özelliği ikisinde de var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Amazon üzerindeki satış ilanına göre de desteklediğini görüyorum.
Uzun zamandır hint aksanlı ingilizce konuşan birini görmemiştim ilaç gibi geldi güle güle izledim :D Amazfit GTS 2 mini modelini sipariş verdim.Kullandıktan sonra deneyimlerimi yazacağım teşekkür ederim yardımlarınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı