Amazfit Verge Lite alınır mı?

makn

Hectopat
Merhaba son zamanlarda akıllı saat bakıyorum ve Verge Lite iyi gibi duruyor. Kullananlar varsa kendilerine göre eksilerini ve artılarını yazabilir mi? Farklı akıllı saat önerilerine açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba son zamanlarda akıllı saat bakıyorum ve Verge Lite iyi gibi duruyor. Kullananlar varsa kendilerine göre eksilerini ve artılarını yazabilir mi? Farklı akıllı saat önerilerine açığım.

Lite değil de uzun bir süre verge modelini ben verge modelini 2. el olarak kordon takılan yeri kırık olduğu için almıştım ve tamir edip kullandım ve oldukça başarılıydı tek korkum içine su almasıydı almadan kullanabildim Lite modelinden farkı bildiğim kadar kasadaki desenler 512 MB yerine 16KB RAM 4 GB hafıza yerine 512 MB hafıza, dahili hoparlorünün olmaması ve buna bağlı olarak konuşma özelliğinin olmaması sesli asistan da var verge modelinde ama Lite modelinde mevcutmu bilmiyorum ve farklı arayüz.

Bende ikisi arasında kaldığımda bana Verge modelini önerdiler şansıma tamir edebileceğim bir model buldum uzun bir süre kullandım şimdi kenarıda yatıyor Samsung Gear S2 Classic e geçtim şu ankinden memnun olmadığım 2 şey var 1. Şarjın çabuk bitmesi 2. GPS olmaması
Sana önerim ise 0 Verge Lite fiyatına 2. el temiz bir Verge alman.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı