Diğer Amazon 200 TL ve üzerine 50 TL indirim

Acaba alışveriş teşviki yapmak için mi veriliyor. Mesela siz son birkaç ayda alışveriş yaptınız mı? Bana 'zaten adam alışveriş yapıyor bu kuponu verirsek her türkü kullanır' mantığıyla vermemiş olabilirler. 🤔
Aslında kendim de verdiğim siparişlerim mevcut lakin babam hiç sipariş vermemişti, Prime dahi değildi. Şansa veriyor sanırım, alacaklarımız da vardı iyi oldu bu.

Amazon be like

maxresdefault.jpg

Acaba alışveriş teşviki yapmak için mi veriliyor. Mesela siz son birkaç ayda alışveriş yaptınız mı? Bana 'zaten adam alışveriş yapıyor bu kuponu verirsek her türlü kullanır' mantığıyla vermemiş olabilirler. 🤔
yok hocam şansa veriyor teşvik amaçlı değil. Son 2 ayda aldığım ürünün haddi hesabı yok Birim/fiyat konusunda.

Acaba alışveriş teşviki yapmak için mi veriliyor. Mesela siz son birkaç ayda alışveriş yaptınız mı? Bana 'zaten adam alışveriş yapıyor bu kuponu verirsek her türlü kullanır' mantığıyla vermemiş olabilirler. 🤔
3 tane hesap var hiçbirinde uygun değiliz.
Neye göre verdiği belli değil, müşteri hizmetlerine sormak gerekiyor açıkçası. Ben daha 1 ay önce yaptım son alışverişimi. Şunu belirteyim, yüksek miktarlı alışveriş çok yapmadım 1 ay öncesine kadar. Dediğiniz gibi teşvik amaçlı bir promosyon da olabilir ama en sağlıklısı müşteri hizmetlerine sormak.

Başka hesaptan da deneyeceğim bir iki saate, yazarım bakınca. Büyük ihtimalle şansa denk geliyor ama.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı