Amazon Almanya'dan SteelSeries kulaklık alınır mı?

Merak eden varsa Amazon müşteri hizmetlerine sordum "SteelSeries herhangi bir sorunda destek vermezse biz devreye giriyoruz mağduriyet yaşamazsınız." dediler. Aynı zamanda ilk 30 gün içinde iade etmek istersem ödediğim gümrük vergisi dahil iade ediyorlarmış.

Gümrükten geçmeme durumu var 150 euro üstü ürünler takilabiliyor.
Hocam ürünün gümrük vergisiz fiyatı 5071 TL. 150 euro ise şuan 5.193 TL ediyor. Sorun yaşamam diye düşünüyorum.

Merak eden varsa Amazon müşteri hizmetlerine sordum "SteelSeries herhangi bir sorunda destek vermezse biz devreye giriyoruz mağduriyet yaşamazsınız." dediler. Aynı zamanda ilk 30 gün içinde iade etmek istersem ödediğim gümrük vergisi dahil iade ediyorlarmış.

Hocam ürünün gümrük vergisiz fiyatı 5071 TL. 150 euro ise şuan 5.193 TL ediyor. Sorun yaşamam diye düşünüyorum.
Bugüne kadar Amazon'dan 150€ üstü bir ürün almadım lakin Amazon ithalat ücreti bile aldığı için sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Amazon ile Almanya'dan Capsule 3 Pro kulaklık almıştım ve sorunsuz gelmişti. Farklı bir kulaklık almak için iade talebi oluştururken müşteri hizmetlerini aradım ve ürünü bana hediye edip paramı geri ödediler. Amazon ile sorun yaşayacağını sanmıyorum.

Bugüne kadar Amazon'dan 150€ üstü bir ürün almadım lakin Amazon ithalat ücreti bile aldığı için sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Amazon ile Almanya'dan capsule 3 Pro kulaklık almıştım ve sorunsuz gelmişti. Farklı bir kulaklık almak için iade talebi oluştururken müşteri hizmetlerini aradım ve ürünü bana hediye edip paramı geri ödediler. Amazon ile sorun yaşayacağını sanmıyorum.

Amazon yurt dışından SSD almışlığım var ve TR'den yaptığım alışverişlerimi sayamam bile ama bu 150 euro mevzusu bence de sorun çıkartmaz gibi geliyor. Bakalım gelişme olursa buraya yazarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı