Amazon Amerika'dan veya Japonya'dan ekran kartı alınır mı?

Katarina0

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Amazon Amerika ve Japonya'da ekran kartları ülkemize göre bayağı bir düşük. Sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye fiyatlarından farklı değildi en son. Alınır ama sepete atıp ödeme sayfasına gittikten sonra vergi ve kargo dahil fiyatlarına bakman lazım, ilan sayfasındaki salt fiyatlar ödeyeceğin miktardan az görünür.
çok kararsız kaldım ya
amazon amerika cidden çok ucuza denk geliyor
peki sizce gümrüğe takılabilir mi takılma ihtimali var mı

Evet öyle bir sıkıntı da var. Mesela yolda gelirken bir şey olursa bir de onu iade etmesi var ama cidden kararsız kaldım. Yani TR'de 1660 Super'e 10K para vermek istemiyorum.
1 ay garantisi olması benim için sorun değil diyorsanız alabilirsiniz. Eğer yolda başına bir şey gelirse iade edersiniz ama Amerika'dan alacağınız için Amazon Tr'ye iade edebilir misiniz bilmiyorum. İade süreci nasıl önemli olan orası.

1 ay garantisi olması benim için sorun değil diyorsanız alabilirsiniz. Eğer yolda başına bir şey gelirse iade edersiniz ama Amerika'dan alacağınız için Amazon Tr'ye iade edebilir misiniz bilmiyorum. İade süreci nasıl önemli olan orası.
şuan baya kararsız kaldım.
peki sizce ne olucak bu kart fiyatları düşücek mi düşücekse hiç böyle bi işe girmeyeyim.

Geri
Yukarı