Amazon AWS ne kadar süre boyunca ücretsiz?

SUBMITTER

Hectopat
Daha fazla  
"T3.small" diye nitelendirilmiş 2 GB RAM, 2 tane sanal işlemci çekirdekli server oluşturdum. Bu ne zamana kadar ücretsiz? Veya her zaman ücretsiz olan bir "T2.small" gibi nitelendirilmiş server var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
AWS ücretsiz olan ile sunucuyu açmış iseniz sadece 1GB RAM ve 1 çekirdek işlemcisi olan sanal makine bu ücretsiz sunucuya dahil oluyor. Diğerlerini kullanmanız takdirinde ek ücret çıkabilir. Zaten ücretsiz olan plan 12 aylık ve hatırladığım kadarıyla aylık 750 saat sınırınız olmalı.(750 saat kısmını doğru hatırlamıyor olabilirim.)
Ve sanırım AWS'yi CS server açmak için kullanıyorsunuz. Rehber: CS:GO server nasıl açılır? Bu benim CS server kurma rehberim.
Server kurulumu hakkında yardıma ihtiyaç duyarsanız etiket atmanız yeterli.

AWS ücretsiz olan ile sunucuyu açmış iseniz sadece 1GB RAM ve 1 çekirdek işlemcisi olan sanal makine bu ücretsiz sunucuya dahil oluyor. Diğerlerini kullanmanız takdirinde ek ücret çıkabilir. Zaten ücretsiz olan plan 12 aylık ve hatırladığım kadarıyla aylık 750 saat sınırınız olmalı.(750 saat kısmını doğru hatırlamıyor olabilirim.)
Ve sanırım AWS'yi CS server açmak için kullanıyorsunuz. Rehber: CS:GO server nasıl açılır? Bu benim CS server kurma rehberim.
Server kurulumu hakkında yardıma ihtiyaç duyarsanız etiket atmanız yeterli.
CS:S server kurdum ve yardıma ihtiyaç duyarsam size haber ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı