Amazon Bahar Fırsatları: TP-Link Ağ Ürünleri

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
amazon indirim

Amazon’un baharı müjdeleyen kampanyası Bahar Fırsatları devam ediyor. 11 Mart’tan 26 Mart’a kadar devam edecek olan kampanyada birden fazla kategoride ilginizi çekebilecek ürünler avantajlı fiyatlarla satışa sunulacak. TP-Link Ağ Ürünleri Prime üyesi olmanın tam zamanı Hızlı ve ücretsiz teslimat: Amazon Prime üyeleri herhangi bir sepet tutarı gözetmeksizin aynı gün, ertesi gün, iki günde veya randevulu teslimat […]

Devamı: Amazon Bahar Fırsatları: TP-Link Ağ Ürünleri
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Eki Görüntüle 2148496
Amazon’un baharı müjdeleyen kampanyası Bahar Fırsatları devam ediyor. 11 Mart’tan 26 Mart’a kadar devam edecek olan kampanyada birden fazla kategoride ilginizi çekebilecek ürünler avantajlı fiyatlarla satışa sunulacak. TP-Link Ağ Ürünleri Prime üyesi olmanın tam zamanı Hızlı ve ücretsiz teslimat: Amazon Prime üyeleri herhangi bir sepet tutarı gözetmeksizin aynı gün, ertesi gün, iki günde veya randevulu teslimat […]

Devamı: Amazon Bahar Fırsatları: TP-Link Ağ Ürünleri
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

İndirimde olduğu söylenen RE305 ve RE700x menzil genişleticilerin fiyatında herhangi bir avantaj göremedim. Zaten son birkaç haftadır bu fiyattalar.

Hocam, Kablonet kullanıyorum ve Xiaomi'nin ucuz menzil genişleticisi var Pro model olanı kullanıyorum fakat evime çok aşırı yetersiz geliyor. Menzil artırmak ve performans kayıplarını önlemek için 1 - 1,5k aralığında önerebileceğiniz bir ürün var mıdır?

İlgili kategoride yeni bir konu açıp menzil genişletici tavsiyesi sorarsanız daha iyi olur.

Geri
Yukarı