Amazon çakma AirPods Pro satabilir mi?

bildiginmeren

Decapat
Daha fazla  
Merhaba herkese. Dün Hepsiburada'dan AirPods Pro almaya karar verdim. Yorumlarda satıcı eğer Apple, MediaMarkt ve Hepsiburada ürün orijinal gelir Apple'ı arayarak sorabilirsiniz yazıyordu. Hepsiburada'nın kendisi 3499 liraya satıyordu ben de parayı denkleştirdim ve almak için eve geldim fakat kulaklık 4499 olmuş. Şimdi Amazon'dan baktım ve orada kulaklık 3295 lira satıcı ise fotoğrafta gördüğünüz gibi Amazon'un kendisi. Piyasada bu ürünün sayısı çakması varken Amazon'un sattığı ürünün çakma olma ihtimali var mı? Cevaplarınız için teşekkürler.
Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çakma olacağını sanmıyorum, müşteri hizmetleri konusunda en başarılısı amazon zaten. Arkadaşım alıp 1 ay kullanıp beğenmedim diyip yollamıştı ve almışlardı.

Ucuzluk konusunda en güvenilir satıcı bence Amazondur. Çevremde de birçok kişi aynı ürünleri daha ucuza Amazondan aldı. Şikayet duymadım.

Merhaba herkese. Dün Hepsiburada'dan AirPods Pro almaya karar verdim. Yorumlarda satıcı eğer Apple, MediaMarkt ve Hepsiburada ürün orijinal gelir Apple'ı arayarak sorabilirsiniz yazıyordu. Hepsiburada'nın kendisi 3499 liraya satıyordu ben de parayı denkleştirdim ve almak için eve geldim fakat kulaklık 4499 olmuş. Şimdi Amazon'dan baktım ve orada kulaklık 3295 lira satıcı ise fotoğrafta gördüğünüz gibi Amazon'un kendisi. Piyasada bu ürünün sayısı çakması varken Amazon'un sattığı ürünün çakma olma ihtimali var mı? Cevaplarınız için teşekkürler.
Eki Görüntüle 1398936

Sonuna bir üretim tarihi düşmüşler.
2021 yazıyor. Hepsiburada 2022 üretimli ürünü güncel fiyattan satıyor olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı