amazon.cn'den neden sipariş verilmiyor?

RivRivRiv

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar.

Amazon.cn'den sipariş vermeye çalışıyorum ama yurt dışı satışındaki ürünler dahil hiçbir ekran kartını Türkiye'ye sipariş veremiyorsun. Küstü mü bunlar bize :D neden böyle?

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon Çin'den bazı ürünler getirilmiyor diye biliyorum, aynı şekilde Kanada'dan da öyle.

Bazı amazon siteleri Türkiye'ye gönderim yapmıyor, Türkiye'ye gönderim yapan amazon siteleri bunlar; amazon.es, amazon.fr, amazon.us, amazon.de, amazon.co.jp, amazon.co.uk.
Bilmediğimden soruyorum; bazı amazon sitelerinin Türkiye'ye satış/gönderim yapmadığının sebebi nedir?
Ya da herhangi birisinin sebebini biliyor musunuz?

Bilmediğimden soruyorum; bazı amazon sitelerinin Türkiye'ye satış/gönderim yapmadığının sebebi nedir?
Ya da herhangi birisinin sebebini biliyor musunuz?
Muhtemelen kargo firmalarının gönderim yapmaması yüzünden veya oradaki bankaların Türkiye bankaları ile anlaşması olmaması yüzünden de olabilir.

Tedarik rotalarında Türkiye olmadığı içindir.
...oradaki bankaların Türkiye bankaları ile anlaşması olmaması yüzünden de olabilir.
Mastercard, Visa gibi global banka çözümleri kullanıyor Türk bankaları da. Sebebinin bu olması imkansız.

Tedarik rotalarında Türkiye olmadığı içindir.

Mastercard, Visa gibi global banka çözümleri kullanıyor Türk bankaları da. Sebebinin bu olması imkansız.
Muhtemelen ile cümleye başladığına göre bir fikir yürüttü sonuçta.
Bunu merak etmemdeki amaç bu masada da mı dışlanıyoruz?
Umarım bu yüzden değildir.

Muhtemelen ile cümleye başladığına göre bir fikir yürüttü sonuçta.
Ben de fikri üzerine yorum yaptım.
Bunu merak etmemdeki amaç, bu masada da mı dışlanıyoruz?
Umarım bu yüzden değildir.
Dışlanmaktan değil, tamamen finansal nedenler. Öyle olsa; şu an Amazon Türkiye var olmazdı, Prime 8₺ olmazdı. Bir ülkeden direkt olarak tedarik yok diye "Dışlanıyoruz." kanısına varmak abartı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı