Çözüldü amazon.co.uk'tan alınan ürüne ekstra vergi çıkar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TLPA

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı2.PNG

Arkadaşlar herkese merhaba, bu ürünü satın alsam benden herhangi bir şekilde ekstra ücret talep edilir mi? Duruma göre kredi çekip almayı düşünüyorum. Teşekkürler.

Oradan hesap açarsanız satın alım anında vergi ödeniyor diye biliyorum. Cihaz Türkiye'de de aynı fiyatsa bu da bir seçenek olabilir. Vergiler de cabası çünkü.

Oradan hesap açarsanız satın alım anında vergi ödeniyor diye biliyorum. Cihaz Türkiye'de de aynı fiyatsa bu da bir seçenek olabilir. Vergiler de cabası çünkü.
Orada 19 bin liraya gelen makina, burada 24 bin liraya geliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ne görüyorsanız onu ödersiniz, gümrükte vs. ek ücret çıkmaz.
Import Fees Deposit yazıyor, sanırım o gümrük parasını kastediyor değil mi?
Ekran Alıntısı3.PNG

Merhaba hocam, uzun süre geçmiş ama cihazı almış mıydınız ? Aldıysanız sorunla karşılaştınız mı?
Türkiye 'den aldım, bir ay öncesine kadar sorunsuz kullanıyordum, bir ay önce üniversitede okuyan kardeşime hediye ettim. Nasıl olduysa sol menteşe arka kapak kısmından kırılmış, artık darbe mi aldı, şans mı, nazar mı bilmiyoruz. Aslında çok kaliteli makinaydı, hiç beklemezdim. Servise göndersek zaten garantisi bitti, bize 10 bin lira fatura çıkarırlar en az. Orayı güzel bir şeyle yapıştırmayı düşünüyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı