Amazon.com alışverişi için dolar TL'ye nasıl çevrilir?

Actress Girl

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, amazon.com'dan ürün sipariş ettim kartımdan para çekmedi. USD olarak satın al butonuna tıkladım ve kartımda TL olarak para var. Bankayla görüştüm USD'yi işaretlediyseniz TL'yi dolara çevirir, satın alırsınız dedi. Deneyim sahibi olan varsa yazarsa sevinirim.

sssssssssssssssssss.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop aldım. Dolara çevirdim. Kartım banka kartı olduğu için ziraat kartımdan parayı çekemiyor Amazon. TL olarak kalsaydım şuan ürünü almıştım. Amazon beni yanlış bilgilendirdi. Zarara soktu.
Aslında sizi banka yanlış bilgilendirmiş.Dolara çevirmemeniz gerekiyordu,Direkt olarak TL karşılığını çekecekti. USD olarak seçtiğinizde.

Aslında sizi banka yanlış bilgilendirmiş.Dolara çevirmemeniz gerekiyordu,Direkt olarak TL karşılığını çekecekti. USD olarak seçtiğinizde.

Peki bir şey sora bilir miyim. Şuan ürünün fiyatı yükseldi ama sepetim de seçtiğim fiyatta duruyor. O ürün sepetimde ne kadar durur ?. En azından zararımı kapatıp TL'ye geçene kadar.

Peki bir şey sora bilir miyim. Şuan ürünün fiyatı yükseldi ama sepetim de seçtiğim fiyatta duruyor. O ürün sepetimde ne kadar durur ?. En azından zararımı kapatıp TL'ye geçene kadar.
Açıkçası bir fikrim yok ama "güncellenebilir". Zararınız varsada üzülmeyin. Bu ülkede herkes zarar ediyor bir şekilde. Ayrıca amazon parayı hemen çekmiyor. Siz ödemeyi tekrar yaptığınızda hata mı verdi ?

Açıkçası bir fikrim yok ama "güncellenebilir". Zararınız varsada üzülmeyin. Bu ülkede herkes zarar ediyor bir şekilde. Ayrıca amazon parayı hemen çekmiyor. Siz ödemeyi tekrar yaptığınızda hata mı verdi ?

Moral verdiğiniz için cidden teşekkür ederim. Evet hata verdi kartınızı provizyon edin dedi durdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı