Amazon.com "Payment revision needed" ve "Payment declined" Hatası

DryreL

Kilopat
Yer
İstanbul/Köln
Daha fazla  
Meslek
Dijital Oyun Tasarımı
Arkadaşlar önce Payment revision needed diyor. Bilgileri onaylıyorum sonra da Payment declined diyor. Farklı günlerde birçok kez denedim hala aynı sorunu yaşıyorum. Papara ile ödeme yapıyorum. Amazon'da öderken de USD'yi seçtim. Adresim, kredi kartı bilgilerim vb. silip yeniden yazdım hepsi doğru. Türkçe karakter kullanmadım. Papara'ya mail attım sorun yok dediler. Amazon'la canlı sohbetten iki farklı günde iki farklı kişiyle görüştüm. Ödemeyi çekemiyoruz diye cevap verdiler. Bankam parayı göndermiyormuş. Yani Papara'dan bahsediyoruz. Ama kendileri bir sorun yok dediler. Ben bu işi anlamadım. Aynı sorunu yaşayan oldu mu ve sorunu nasıl çözdüğünü buraya yazabilirse minnettar olurum. Bir haftadır denemediğim şey kalmadı. Bir ürünü alamadım gitti ya.

a1.png

amazon.png

v1.png

v2.png

Papara'nın online alışveriş veya yurtdışı alışveriş ayarı seçeneği var mı ? Banka ve kredi kartlarında böyle güvenlik seçenekleri mevcut. Kart, yurtdışı alışverişine kapalı olabilir. Papara'yı bilmiyorum ama böyle bir ayar varsa "internet bankacılığı"ndan girip izinleri değiştin. 18 yaş üzerindeyseniz bir banka veya kredi kartı almanızı öneririm.

Tabii ki online alışveriş veya yurtdışı alışveriş özelliği var. Daha önceden n11, hepsiburada, aliexpress gibi yerlerden alışveriş yaptım. Kartın internet harcamaları seçeneği açık. Ama neden Amazon'da para çekmediğini anlayamadım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı