Amazon.com.tr geç teslimat süresi

Mubis10

Centipat
Arkadaşlar, dün öğle saatleri satıcısı Amazon.com.tr olan yerden ürün aldım daha sonra İstanbul'da olmama rağmen tam 5 gün sonra 30 Ekim tarihine tahmini teslim gözüküyor ve hâla kargoya dahi verilmemiş. İstanbul için çok geç bir süre değil mi bu? Ayrıca eski alışverişlerimin hepsi ertesi gün elime ulaşıyordu.

Screenshot_2021-10-26-14-13-22-1.png

Arkadaşlar, dün öğle saatleri satıcısı Amazon.com.tr olan yerden ürün aldım daha sonra İstanbul'da olmama rağmen tam 5 gün sonra 30 Ekim tarihine tahmini teslim gözüküyor ve hâla kargoya dahi verilmemiş. İstanbul için çok geç bir süre değil mi bu? Ayrıca eski alışverişlerimin hepsi ertesi gün elime ulaşıyordu.

Eki Görüntüle 1199165

Zaman bile geçmemiş daha. Sistemde hata ya da düzensizlikler olabiliyor. Sabredebilirsin.

Stokta yoktur, satın alırken "teslimat tarihi: Yarın" ibaresi olduğundan emin misiniz? Bazen satın alım ekranında 2-3 gün sonra teslim edileceği bilgisi yer alıyor. Eğer yarın teslimat yazıyorsa müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Stokta yoktur, satın alırken "teslimat tarihi: Yarın" ibaresi olduğundan emin misiniz? Bazen satın alım ekranında 2-3 gün sonra teslim edileceği bilgisi yer alıyor. Eğer yarın teslimat yazıyorsa müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
Hocam hepsini kontrol ettim. 3 tane ürün aldım 1 tanesinin stoğu 8 di ben aldıktan hemen sonra 7 oldu diğer 2 ürünün sayfasında direkt "Stokta Var" yazıyordu ve hala yazıyor.

Hocam hepsini kontrol ettim. 3 tane ürün aldım 1 tanesinin stoğu 8'di ben aldıktan hemen sonra 7 oldu diğer 2 ürünün sayfasında direkt "stokta var" yazıyordu ve hala yazıyor.
Prime üyeliğiniz var mı? Ürünün sayfasında tahmini teslimat tarihi olarak ne yazıyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı