Amazon.com.tr geç teslimat süresi

Stok sayısı genellikle sisteme geç yansır. Muhtemelen alacağınız ürünün stoğu bitti, başka bir depodan temin ediyorlar. Kitaplarda çok sık yaşanan bir durum, Amazon'a bildirirseniz telafisini yapabilirler bi' ihtimal.
Bildiğim kadarıyla Amazon.tr'nin 1 tane deposu var oda Gebze'de. Ne gibi bir telafi bu arada?

Satın alırken teslimat tarihi olarak yarın yazıyorsa evet bir mağduriyet söz konusu fakat siz satın alırken teslim edileceği tarihte ne yazıyordu? Bunun hakkında hiçbir şey söylememişsiniz. Yanlış anlaşılma olmasın şimdi kargo takibi ekranında yazandan bahsetmiyorum satın almadan önce yazandan bahsediyorum.

2 deposu olması lazım. Ya da stokların yenilenmesini bekliyor olabilirler.

Bilmiyorum, kupon vs. verebilirler. Mağduriyet söz konusu sonuçta.
Diğer deposu hangi ilimizde biliyor musunuz acaba?
Satın alırken teslimat tarihi olarak yarın yazıyorsa evet bir mağduriyet söz konusu fakat siz satın alırken teslim edileceği tarihte ne yazıyordu? Bunun hakkında hiçbir şey söylememişsiniz. Yanlış anlaşılma olmasın şimdi kargo takibi ekranında yazandan bahsetmiyorum satın almadan önce yazandan bahsediyorum.
Satın alırken 2 saat içinde sipariş verirseniz kargoda yazıyordu bende Prime'dan faydalanıp hemen aldım ve ertesi gün bu saat oldu kargolama paketleme bile yok hâla.

@Mubis10 Bu durumda evet mağduriyet var. Kitaba acilen ihtiyacınız olduğunu ve yarın teslim edileceği şeklinde ibare bulunduğu için aldığınızı belirtirseniz yardımcı olacaklarını düşünüyorum.

Satın alırken 2 saat içinde sipariş verirseniz kargoda yazıyordu bende Prime'dan faydalanıp hemen aldım ve ertesi gün bu saat oldu kargolama paketleme bile yok hâla
Bu önemli değil. Önemli olan ödeme ekranında kargo tarihi yazıyor orada ne yazdığı. Burada ne yazıyorsa o tarihte gelir.
D1FBD9EB-334C-4201-A946-1889024FB731.jpeg

Geri
Yukarı