Amazon.com.tr işleminiz güvenlik nedeniyle onaylanmamıştır hatası

Banka uygulamasında her şey normal aslında. Daha önceki alışverişlerde de provizyonda görünüyordu normal süreç bu anladığım kadarıyla. Sorun gelen SMS. SMS geldi güvenlik nedeniyle şu tutardaki Amazon işleminiz onaylanmadı diye ama uygulamada banka uygulamasında normal görünüyor.

Ödemede sorun olunca sipariş otomatik olarak iptal mi oluyor? Ödeme yöntemi güncelleme şansı veriyorsa o da olur başka kart girerim.

Ürünü sipariş edince stokta bitti, başka satıcıda fiyatı artmış şekilde listeleniyor. Aynı fiyattan alamazsam kötü olur. Satıcı da amazon.com.tr'ydi

AM5 uyumlu anakart-RAM bulmak çok zor. İkisi de kritik stoktu birini Sinerji'den birini Amazon'dan söyledim patlarsa çok kötü bir daha denk getirmek zor :(
Umarım iptal olmaz hocam. Hayırlısı olsun.

Sorun yok. Sipariş normal.

Sipariş bu saatten sonra iptal olursa da ödeme yüzünden iptal olmaz. Stok yoktur, kargo kaybolmuştur vs anca o yüzden iptal olur.

Ödemede sorun yaşasaydın uyarı çıkardı ve ödemeyi tekrar denemen için 1 gün süre tanınırdı.

Artık kaçıncıya diyorum bilmiyorum ama siparişinde sorun yok :D Amazon parayı aldı.

Sorun yok. Sipariş normal.

Sipariş bu saatten sonra iptal olursa da ödeme yüzünden iptal olmaz. Stok yoktur, kargo kaybolmuştur vs anca o yüzden iptal olur.

Ödemede sorun yaşasaydın uyarı çıkardı ve ödemeyi tekrar denemen için 1 gün süre tanınırdı.

Artık kaçıncıya diyorum bilmiyorum ama siparişinde sorun yok :D Amazon parayı aldı.
Detaylı açıklama için teşekkürler. Panikleyince tekte anlayamıyor insan :D

Geri
Yukarı