Amazon.com.TR satıcı ürünlerini nasıl bulabilirim?

FireHawk

Hectopat
Daha fazla  
Amazon'dan hediye kartı aldım. Sadece amazon.com.TR'den satılan ürünleri alabiliyorum. Amazon.com.TR'den satılan ürünleri nasıl sınıflandırabilirim?

Amazon.com.tr'ye girdiğinizde Sol üstteki Tümü yazan kısma tıklayın ve kategorinizi seçin. Örneğin spor ayakkabısı seçtim ben ve ona tıkladıktan sonra sol tarafta gelen filtreleme seçeneklerinde Satıcı kısmında Amazon.com.tr seçebiliyorsunuz

Ekran Alıntısı.JPG

Anasayfadayken sol üstteki "Tümü" butonuna tıklayın sonra "Kategoriye Göre Alışveriş Yap" kısmındaki "Tümünü Görüntüle" yi seçerek tüm kategorileri açın.

Açılan menüden Ev Ve Yaşam > Ev Dekorasyonu kategorisine geçin. Açılan sayfada solda

"Masa ve Duvar Saatleri" kategorisine girin.

Bunu yapınca sol tarafta "Satıcı" menüsü çıkıyor ama Masa ve Duvar Saatleri kategorisi içerisinde "Amazon.com.tr" satıcısı çıkmıyor, Amazon Germany vs falan çıkıyor.

Demek ki doğrudan Amazon.com.tr'de satılmıyor diye yorumluyorum. Ama başka kategori altında da satılıyorsa çalar saatler önce o kategoriyi belirlemeye çalışın ondan sonra yukarıdaki adımlarla giderek filtreleme seçenekleri arasında "Satıcı" bölümünün çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı