Amazon.com.tr ürün tedarik sürecindedir ne demek?

Mubis10

Centipat
Arkadaşlar dün Amazon'dan satıcıları Amazon.com.tr olan 3 adet ürün aldım. Normalde aldığım günün ertesi güne ürün elimde olurdu ama bu sefer hâla kargoya verilmemiş ve canlı destek ürünleriniz tedarik sürecinde diyor ancak işin trajikomik kısmı ürünleri aldığımda hepsinin stoğu vardı ve mevcuttu. Bu sorunu daha önce yaşayanlar var mı?

Neden olduğu bilinmez fakat sipariş ettiğiniz ürün stokta kalmamış ve şuan tedarik aşamasında, en geç 4-5 güne elinizde olur.

Neden olduğu bilinmez fakat sipariş ettiğiniz ürün stokta kalmamış ve şuan tedarik aşamasında, en geç 4-5 güne elinizde olur.
İşte işin saçma tarafıda orası zaten. 1 ürünün 8 adet stoğu vardı ve ben aldıktan sonra 7 oldu şuan öyle yazıyor. Diğer 2 üründede "Stokta Var" yazıyordu ve hala yazıyor.

İşte işin saçma tarafıda orası zaten. 1 ürünün 8 adet stoğu vardı ve ben aldıktan sonra 7 oldu şu an öyle yazıyor. Diğer 2 üründede "stokta var" yazıyordu ve hala yazıyor.

Hocam biliyorum fazla zaman oldu ama aynı durum bende de var tedarik sürecindedir diyorlar 5 gündür sizin elinize geçmesi ne kadar sürdü? Bilgilendirirseniz çok mutlu olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı