Amazon.com.tr ürünler garantili mi?

Ah ah :D Gözüm yollarda. Daha gelecek şubeye gidecek hazırlanacak yola çıkacak aktarmaya gidecek Amazon'a varacak kontrol edilecek. Ohoooo.
Allah başka dert vermesin ne diyeyim🤣

Valla monitörü ben tavsiye ettim, merakla bekliyorum bende. Ufak bir görüş bildirirseniz elinize ulaşınca çok iyi olur. Almak isteyenlerde faydalanır. Hayırlı olsun bu arada.

Valla monitörü ben tavsiye ettim, merakla bekliyorum bende. Ufak bir görüş bildirirseniz elinize ulaşınca çok iyi olur. Almak isteyenlerde faydalanır. Hayırlı olsun bu arada.
Hocam ürün elime ulaştı. Şuan kargoya verdim geri gidiyor :D
Monitör çok güzel fakat 1 adet ölü piksel olduğu için iade ettim. Tekrar alacağım. Korktuğum şey de iade süreci bitene kadar ürünün stoğunun bitmesi veya fiyatının yükselmesi
Monitör çok güzel fakat 1 adet ölü piksel olduğu için iade ettim. Tekrar alacağım. Korktuğum şey de iade süreci bitene kadar ürünün stoğunun bitmesi veya fiyatının yükselmesi

Hocam ürün elime ulaştı. Şuan kargoya verdim geri gidiyor :D

Hadi ya geçmiş olsun. Umarım bitmez.

Hadi ya geçmiş olsun. Umarım bitmez.
Sağolun hocam. O riske değer mi aslında bilmiyorum. İade ederek sizce iyi mi yaptım? Yani 1 ölü pikselli şekilde kullanmak var birde bir ihtimal ürünün stoğunun bitmesi ve hiç kullanmamak var :) Bilemiyorum iyi mi yaptım kötü mü yaptım.

Ölü piksel zaman içerisinde sağında ki solunda ki pikselleride etkiliyor. İyi yapmışsınız.

Monitör çok güzel fakat 1 adet ölü piksel olduğu için iade ettim.
Gözle mi tespit ettin ölü pikseli? Ya da tespit etmek için özel bir işlem yazılım renk gibi bir şey var mı yani?

Gözle mi tespit ettin ölü pikseli? Ya da tespit etmek için özel bir işlem yazılım renk gibi bir şey var mı yani?

Hz ve gecikme süresi, renk ve piksel testleri yapılabiliyor. Ama piksel testi yine sizin göz kontrolünüze kalmış.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı