Amazon.com.tr yurt dışından alınan üründe ekstra ücret çıkar mı?

Ben şahsen onlarca kez Amazon'dan yurt dışı ürünü aldım ve ödediğimin dışında bir kuruş ödemedim. Hizmetleri de gayet iyi ilgilendi. Ben sizin yerinizde olsam düşünmeden alırdım.

Eki Görüntüle 1751731

Mavi ile işaretlenmiş yerde sizin adınıza ödenir ek bir ödeme yapmanıza gerek yoktur diyor.

Hocam söylediğim gibi.

Ben şahsen onlarca kez Amazon'dan yurt dışı ürünü aldım ve ödediğimin dışında bir kuruş ödemedim. Hizmetleri de gayet iyi ilgilendi. Ben sizin yerinizde olsam düşünmeden alırdım.

Hocam söylediğim gibi.

Teşekkür ederim arkadaşlar ben yine de ne olur olmaz müşteri hizmetlerine bu durumu sorayım ondan sonra alırım.

Yakın zamanda SSD aldım, vergiyi ücrete otomatik ekliyor siz vergi ödemiyorsunuz.

Ben satın alma kısmına geldiğimde ekstra bir ücret çıkmadı o yüzden sordum linkteki fiyat neyse onu ödetiyor.

1682255264526.png

Müşteri hizmetleriyle konuştuğumda böyle diyorlar bunu daha önce yapmış olan var mıdır acaba?

Son düzenleme:
Ben satın alma kısmına geldiğimde ekstra bir ücret çıkmadı o yüzden sordum linkteki fiyat neyse onu ödetiyor.

Eki Görüntüle 1751837

Müşteri hizmetleriyle konuştuğumda böyle diyorlar bunu daha önce yapmış olan var mıdır acaba?

Eğer satın alırken +... Gümrük vergisi gibi bir yazı çıkıyorsa ek ücret ödeme şansınız zaten hiçbir şekilde yok. Güvenin ve alın derim. Hatta daha bugüm Amazon Germany'den 1 SSD daha aldım ve dediğim ücret yazıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı