Amazon.com.tr'den alınan ürün kargoya verilmedi

enzyyx

Centipat
İyi günler, amazon.com.tr satıcısından dün 14:00 civarında aldığım ürün hala kargoya verilmedi, verileceğine dair bir bilgilendirme de yok. Yarın 22:00'a kadar teslim edilecek yazıyor fakat daha erken elime ulaşmasını beklerdim. Bugün içerisinde kargoya verirler mi?

Yarın 22.00'a kadar elinizde olur diyorsa muhtemelen yarına kadar teslim ederler ancak o tahmini teslim tarihi. Belki süre uzayabilir, belli olmaz. Aslında kısaldığı da oluyor da bugün içerisinde kargonuzun geleceğini sanmam ki daha kargoya da verilmemiş. Şans işi. Yoğunluk yoksa hemen veriyorlar kargonuzu.

Yarın 22.00'a kadar elinizde olur diyorsa muhtemelen yarına kadar teslim ederler ancak o tahmini teslim tarihi. Belki süre uzayabilir, belli olmaz. Aslında kısaldığı da oluyor da bugün içerisinde kargonuzun geleceğini sanmam ki daha kargoya da verilmemiş. Şans işi. Yoğunluk yoksa hemen veriyorlar kargonuzu.

Başka ürünler de almıştım, o ikisi kargoya verildikten 3 buçuk saat sonra elimde oldu. Bu üründe neden böyle olduğunu anlamadım.

Geri
Yukarı