Amazon.com'dan 150$ Bluetooth kulaklık önerisi

Defkhammet

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Amazon.com'da 150$ hediye kartım var. Bluetooth kulak içi kulaklık almak istiyorum. Telefonum S23 Ultra bu yüzden şu an için Samsung Galaxy Buds 2 Pro düşünüyorum. Ama Amazon.com üzerinden alırsam 160 dolar civarına geliyor Türkiye fiyatı 4000 lira. Yani mantıksız geliyor. Bir de o kadar beklemek falan gayet mantıksız. Yani bu beklemeye ve fiyat farkına değecek bir kulaklık arıyorum. Üstüne 1000-1500 lira daha ekleyebileceğim bir kulaklık da önerebilirsiniz. Amazon.com ile konuştuğum hediye kartını Amazon.com.tr ye aktaramıyorlarmış. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

Bose'nin yeni nesil Ultra kulaklıkları var. TR'de yok. Onlara bakabilirsin. 250$

Tavsiyen için teşekkür ederim. Hemen inceliyorum çok sağol.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkür ederim önerin için inceliyorum.

Bose'nin yeni nesil Ultra kulaklıkları var. TR'de yok. Onlara bakabilirsin. 250$

Hocam maalesef Türkiye'ye gönderim sağlamıyormuş.

Rica ederim. Kulaklık TR'ye gelmiş bu arada. Uzun süredir gelmemişti. TR linki Bose - Quiet Comfort Ultra Beyaz Unisex Bluetooth Kulaklık - Beyaz 28k fiyatı.

Amazon us Amazon.com 250$

Yani vergiler dahil olunca yine benim bütçemin üzerine çıkacaktı ama söylediğim gibi Türkiye'ye gönderim yok maalesef. Var mıdır başka öneriniz.

Hocam maalesef Türkiye'ye gönderim sağlamıyormuş.

Yani vergiler dahil olunca yine benim bütçemin üzerine çıkacaktı ama söylediğim gibi Türkiye'ye gönderim yok maalesef. Var mıdır başka öneriniz.
Şanssızlık olmuş. Amerikadaniste v.b. gibi yerler üzerinden bir miktar komisyon ve vergi ödeyerek alabilirsin. Bir alternatif olarak aklınızda bulunsun.

Tavsiyen için teşekkür ederim. Hemen inceliyorum çok sağ ol.

Teşekkür ederim önerin için inceliyorum.

Fiyatı da TR fiyatından uyguna geliyor aslında hocam tekrardan teşekkürler.

Şanssızlık olmuş. Amerikadaniste vb. Gibi yerler üzerinden bir miktar komisyon ve vergi ödeyerek alabilirsin. Bir alternatif olarak aklınızda bulunsun.

Teşekkür ederim hocam zaten bütçemi aşan bir kulaklıktı daha yukarı çıkabileceğimi sanmıyorum 😅 tekrardan sağ olun. İyi akşamlar dilerim.

Noble Audio'nun FoKus ANC modeli var eflatun olanı 99 Dolar görünüyor ve TR'ye gönderimi var, sepete ekleyince vergi kargo dahil 167 Dolar'a alınabiliyor.

Aynı kulaklığın mavi olan modeli 129 USD (Vergi kargo dahil sepette 215 Dolar oluyor) neden böyle bir fiyat farkı var onu anlamadım ikisi de aynı model. Doğrudan Noble'un Amazon satıcısı gönderiyor bu arada. Amazon üzerinde kullanıcı yorumu yok ama internette bu modelleri araştırıp bakabilirsiniz.

Ürünün kendi sayfası ise şu bu sayfada da görüleceği üzere mavi ve eflatun olmak üzere 2 rengi var ve aynı kulaklıklar:

Sony'nin orta segment olduğu anlaşılan bir modeli var WF-C700N, 99 USD vergi ve kargo dahil 152 USD'ye TR gönderimi var.

Final Audio ZE3000

TR gönderimi var 134 USD, vergi kargo dahil 210 USD'ye çıkıyor.

AKG N400, 79 Dolar, vergi kargo dahil 128 Dolar'a TR'ye gönderimi var.

Google Pixel Buds 99 Dolar, vergi ve kargo dahil 148 Dolar'a alınabiliyor (Gerçi TR'de 4500'e satan bir satıcı varmış bunu)

Benden bu kadar modelleri iyice araştırıp karar vermek size kalmış :)

Son düzenleme:
Noble Audio'nun fokus ANC modeli var eflatun olanı 99 dolar görünüyor ve TR'ye gönderimi var, sepete ekleyince vergi kargo dahil 167 Dolar'a alınabiliyor.

Aynı kulaklığın mavi olan modeli 129 USD (vergi kargo dahil sepette 215 dolar oluyor) neden böyle bir fiyat farkı var onu anlamadım ikisi de aynı model. Doğrudan Noble'un Amazon satıcısı gönderiyor bu arada. Amazon üzerinde kullanıcı yorumu yok ama internette bu modelleri araştırıp bakabilirsiniz.

Ürünün kendi sayfası ise şu bu sayfada da görüleceği üzere mavi ve eflatun olmak üzere 2 rengi var ve aynı kulaklıklar:

Sony'nin orta segment olduğu anlaşılan bir modeli var WF-C700n, 99 USD vergi ve kargo dahil 152 USD'ye TR gönderimi var.

Final Audio ZE3000.

TR gönderimi var 134 USD, vergi kargo dahil 210 USD'ye çıkıyor.

AKG N400, 79 dolar, vergi kargo dahil 128 Dolar'a TR'ye gönderimi var.

Google pixel Buds 99 dolar, vergi ve kargo dahil 148 Dolar'a alınabiliyor (gerçi TR'de 4500'e satan bir satıcı varmış bunu)

Benden bu kadar modelleri iyice araştırıp karar vermek size kalmış :)

Hocam çok teşekkür ederim emeğinize sağlık. Muhteşem olmuş hepsini tek tek inceleyeceğim tekrardan çok teşekkür ederim🙏

Yeni konular

Geri
Yukarı