Amazon.com'dan aldığım BF4 PS4 Premium kodu çalışmıyor

Galileo Galilei

Hectopat
Daha fazla  
Amazon.com'dan bu ürünü aldım;
Amazon.com: Battlefield 4: Premium Season Pass - PS3/ PS4 [Digital Code]: Video Games

Daha sonra bu kodun sadece ABD'ye kayıtlı PSN kullanıcılarının kullanabildiğini öğrendim ve şok oldum. Amazon müşteri hizmetlerinden iade istedim ama elinizde çalışan bir kod var bu yüzden iade ve değişim yapamıyoruz deyip, Sony ve EA ile görüşün, sizin bölgenize uygun bir kod verebilirler dediler.

Sony ile görüştüm, ürünü başka bir satıcıdan aldığınız için biz değişiklik yapamayız dediler. Electronic Arts bu konuda değişiklik yapabilir mi? Yapacağı şey sadece bana geçerli bir kod vermek. Yardımlarınızı bekliyorum, her türlü görüş ve öneriye açığım. Bu arada ağzımın payını almamış gibi hala Premium almak istiyorum, sizce EA'yı bekleyeyim mi? Yoksa direk PS Store'dan alayım mı? Bu arada EA HQ'da konu açtım ama hala cevap gelmedi. Live Chat yapmak istiyorum ama o da yok.
@Recep Baltaş
@Silinen üye
@BilgisayarKurdu

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence de. Sen olsan bölgeyi Amerika olarak ayarlayarak yeni bir PSN hesabı açıp, kodu kullanırmıydın? Bunun sonuçları; BF4'deki askerinin değişmesive sıfırlanması, arkadaşlarının gitmesi vs.

Benim bildiğim EA ile yazışabilirsen sana gayet güzel bir şekilde yardımcı olabilirler. Durumu ve kısıtlılığı dile getirmeyi deneyin Live Chat nasıl yok orasını anlamadım ?
Bedava key bile alabilirsin ben kaç kere Live Chatta sizden memnun değilim dediğimde baya pahalı kodlar vermişlerdi sağolsunlar.

Live Chat dün baktığımda " Live chat services are delayed" yazıyordu şimdi ise sanırım saaat farkından dolayı " No assistant avalible at this time " yazıyor.
Acaba telefonla arasam çok yazar mı?
@OnurB

Hocam Amazon'daki ürünler USA için geçerlidir. Bunu bilmeniz lazımdı veya sormalıydınız. Aynı şekilde RUS kodlarıda sadece Ukrayna ve Rusya gibi bölgelerde aktif oluyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı