Bu saatten sonra BF4 ve BF4 Premium alınır mı?

KaradutVeCeviz

Hectopat
Playstore'da BF4 40TL olmuş. Sizce alayım mı? Eğer alırsam Premium 100TL sizce değer mi bu saatten sonra? Çünkü bir tek Final Stand kaldı çıkmayan DLC. Sizce alayım mı?

Hardline 5-6 ay daha ortalarda olmayacak. Son DLC de çıksın premiuma en az %50 indirim gelecek gibi geliyor bana, premium için biraz daha sabredebilirsin.

Hardline saçma sapan birşey. Saçma sapan demeyelim de verdiğiniz paraya hiç ama hiç değmez .Çok sevilmedi ve oynayanı da çok olmayacak bence. Son DLC çıktıktan bi süre sonra Premium'a indirim yaparlar. Bende o sırada almayı planlıyorum

BF4 Digital Delux'u ön siparişler almıştım. Dün de Premium 'u aldım. Sanki yeni bir seri almış gibi oldum. (y)

Kesinlikle parasını hak etmekte. :mutlu:

BF4 Premium kesinlikle alınır. BF Hardline ise tam bir rezalet. Rezalet derken oyun iyi aslında, ama tamamen para tuzağı. Şu Hardline'yi BF4'e DLC yapsalar daha çok tutardı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı