Amazon.com'dan alınan ürünlerin ortalama kargoya verilme süresi

Ne almak istiyorsunuz? Belki yardımcı olabilirim. Newegg.com adlı amazona benzeyen başka bir yabancı siteden aldım. Amazon çok uğraştırıyor.
Kargo süresi kısa olan vergiyi peşin alan yani beni en az uğraştıracak site neweeg.com mu ? Sizle sosyal medyadan direk iletişim kurma şansım varmıdır ?
Ne almak istiyorsunuz? Belki yardımcı olabilirim. Newegg.com adlı amazona benzeyen başka bir yabancı siteden aldım. Amazon çok uğraştırıyor.
Birde hangi markayı önerirsiniz türkiye garantisi geçerli olan.

Son düzenleme:
Kargo süresi kısa olan vergiyi peşin alan yani beni en az uğraştıracak site neweeg.com mu? Sizle sosyal medyadan direk iletişim kurma şansım var mıdır?

Vergi zaten dahil ediliyor onu dert etmeyin. Kendi kargom tam 7 günde gecikmeden UPS Kargo ile geldi. Garanti konusunda ise pek bilgim yok, zaten düzgünce paketlenip gönderiliyor yani "ya bozuk gelirse" tarzında düşüncelere kapılmaya gerek yok, klavye İngilizce olarak geleceği için sıkıntı yaratabilir ama. Marka olarak ben olsam direk MSI öneririm ama bütçenizi ve nasıl özellikler istediğinizi bilmiyorum. Sosyal medyayı pek kullanmıyorum ama Twitter ve Discord'um var.

Vergi zaten dahil ediliyor onu dert etmeyin. Kendi kargom tam 7 günde gecikmeden UPS Kargo ile geldi. Garanti konusunda ise pek bilgim yok, zaten düzgünce paketlenip gönderiliyor yani "ya bozuk gelirse" tarzında düşüncelere kapılmaya gerek yok, klavye İngilizce olarak geleceği için sıkıntı yaratabilir ama. Marka olarak ben olsam direk MSI öneririm ama bütçenizi ve nasıl özellikler istediğinizi bilmiyorum. Sosyal medyayı pek kullanmıyorum ama Twitter ve Discord'um var.
Bende msi lara bakıyorum.Rica etsem yazarmısınız discord veya twitter.
Hocam ben almak üzereyim ve ödeme kısmına geldim. Newegg den alıyorum. Kredi kartından çekersem direk sepetteki fiyatımı alıyorlar ? Yoksa banka hizmet bedeli alıyormu ? Sizde ne kadar fark etti ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı