Amazon.comdan bilgisayar bileşenleri alınır mı?

ALİ YLDZ

Hectopat
amazon.com güvenli midir bu siteden bilgisayar parçası aldınız oldu mu?
Bir de bir şey aldığımda aşamalar olur yaşanacak sorunlarda ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon güvenli midir diye soru görmeyi beklemezdim :D
Güvenlidir. Rahatça alışveriş yapabilirsiniz. Fakat amazon.de veya amazon.com.tr kullanın.

Tr diyosan ben ekran kartı aldım 2080 super. Evet tabiki güvenlir. Sipariş verince beni Amerikadan aradılar siparişi veren siz misiniz ve onaylıyor musunuz diye. Hiçbir sorun çıkmadı memnunum.

En güvenli alışveriş sitesidir. Sorun yaşarsanız ki düşünmüyorum yaşayacağınızı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz veya internet sitelerinden canlı destek ile kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz sorununuzu çözmek için ellerinden geleni yaparlar. Çok sağlam müşteri hizmetleri var.

amazon.com değil de amazon.com.TR adresinden satın al.

amazon.com.TR orijinal sitesimi ben Akakçe'den bir ürün bulduğum için alınır mı?

En güvenli alışveriş sitesidir. Sorun yaşarsanız ki düşünmüyorum yaşayacağınızı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz veya internet sitelerinden canlı destek ile kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz sorununuzu çözmek için ellerinden geleni yaparlar. Çok sağlam müşteri hizmetleri var.

Örneğin anakartım bir sorun olduğunda ne yapmalıyım tecrübeli birisine soruyum dedim.

Yurt dışından gelen ürün bir sorun olduğunda ne yapmalıyım.
TR diyorsan ben ekran kartı aldım 2080 Super. Evet tabii ki güvenlir. Sipariş verince beni Amerika'dan aradılar siparişi veren siz misiniz ve onaylıyor musunuz diye. Hiçbir sorun çıkmadı memnunum.

Yani bir sorun olmaz herhalde.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı