Amazon.de'den alışveriş

Rononcy

Hectopat
Makaleler
1
Amazon.de'den alışveriş yapmak istiyorum. Cloud 2 model kulaklık çok daha ucuza geliyor. https://www.amazon.de/Kingston-HyperX-Cloud-Gaming-Kopfhörer/dp/B00SAYCXWG/ref=sr_1_3?keywords=hyperx+cloud+2&qid=1563215690&s=gateway&sr=8-3 linkinde görebileceğiniz üzere 78 Euro. Yanlış anlamadıysam, bir süreliğine devam eden bir free delivery söz konusu(ücretsiz kargo). Herhangi bir sorun meydana gelir mi? İlk defa Amazon alışverişi yapacağım, tavsiyelerinize de açığım. Normal amazon.com'dan alınca daha pahalıya mâl olduğu için amazon.de'yi seçtim fakat sizce mantıksız bir seçim mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, eğer ürünü hala almadıysan sana şöyle bir haberim var fakat acele et!

Bildiğiniz gibi Amazon.com da "Prime" indirimleri var ve bir çok ürünü süper bir fiyata elde edebilirsiniz. Senin istediğin HypeEki Görüntüle 416974rX Cloud 2 kulaklığı ise indirimlerde ve şuan da $69.99 fiyat etiketinde satılıyor. Üründe ki son fiyatı görmek için ödeme işlemine kadar geldiğimde ise bulunduğum yere kargo ücreti $10.78 ve vergi olarak ise $14 aldığını görüyorum. Toplamda $94.77 tutuyor. Yaklaşık 541₺ yapıyor. Üstelik kargo tahmini varış süresi olarak ayın 26. gününü gösteriyor ki gayet iyi.

Fakat bu indirimden faydalanabilmek için Prime üyesi olman gerektiğini hatırlatırım ama ücretsiz deneme başlatıp sonra iptal edebilirsin.

Aklında bulunsun; eğer Amazon'dan bir şey alacak isen "₺" kurunu kaç alıyor ona bak, genelde normalden fazla oluyor ve bu durumda senden biraz fazla para çekiyor bunun olmaması için satın alırken ödeme kısmında kartını "$" cinsine çevirip alabilirsin.

Ve son olarak eğer almayı düşünüyorsan biraz acele etmeni öneririm, indirim 8 saat sonra bitecek!
Muhteşem bir teklif sunmuşsunuz, teşekkür ederim. Gerçekten eşsiz bir teklif ve ben zamanında yetişememişim :/ bir dahaki prime indirimini kovalıyorum ve geldiği gibi alıyorum, bu kulaklık için değil her şey için geçerli. Bilgilendirme için çok teşekkürler :).

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı