Amazon.de'den Logitech G29 Direksiyon Seti Alınır mı?

MKA27

Kilopat
Daha fazla  
Amazon Almaya'dan direksiyon seti almayı düşünüyorum, sadece bir satıcının Türkiye gönderimini buldum ve 255,00 Euro Ürün + 20,00 Euro kargo ücreti olarak satıyor ürünü şimdi, sizce alınır mı? Ve diyelim aldık gümrükte herhangi bir sıkıntı çıkar mı? Ya da 275 Euro harici başka bir param gider mi? Ve ürünü takip edebilirim değil mi? Bir de ürün Türkiye'ye geldiğinde hangi kargo ile bana ulaşır. Çok soru sordum kusura bakmayın, şimdiden yardım eden herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon Almaya'dan direksiyon seti almayı düşünüyorum, sadece bir satıcının Türkiye gönderimini buldum ve 255,00 Euro Ürün + 20,00 Euro kargo ücreti olarak satıyor ürünü şimdi, sizce alınır mı? Ve diyelim aldık gümrükte herhangi bir sıkıntı çıkar mı? Ya da 275 Euro harici başka bir param gider mi? Ve ürünü takip edebilirim değil mi? Bir de ürün Türkiye'ye geldiğinde hangi kargo ile bana ulaşır. Çok soru sordum kusura bakmayın, şimdiden yardım eden herkese teşekkür ederim.

Geçen Black Friday'de Amazon.com'da 188 dolara düştü daha sonra stok bitti. Keşke pusuda bekleseydiniz belki kapabilirdiniz.

Amazon'a üye olun ürünü sepete ekleyin ve ödeme kısmına kadar gelin. Size vergisi dahil toplam bedeli söyleyecektir. Kargo kısmını bilmiyorum, diğer arkadaşlar yardımcı olurlar.
Dediğin şey Amazon.com için geçerli diye biliyorum. Amazon.de zaten direk vergili fiyatını gösteriyor diye hatırlıyorum ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı