Amazon dışında iade konusunda en iyi siteler hangisi?

Hielah

Kilopat
Sosyal Tayfı
Bazı sitelerin iade koşullarında "ürünün açılmamış, ambalajı açılmamış olması gerekiyor" diye maddeler görüyorum. Üründen memnun kalmamak iade sebebi değil midir?

Bazı sitelerin iade koşullarında "ürünün açılmamış, ambalajı açılmamış olması gerekiyor" diye maddeler görüyorum. Üründen memnun kalmamak iade sebebi değil midir?

Hepsiburada klavye almıştım birkaç gün kullandım kayıt dahi ettim ASUS markaydı hesabıma kayıtlamıştım ürünü ona rağmen iade aldılar.

Çoğu ürünü zaten iade edebiliyorsun, bahsettiğin uygulama kulaklıklar için geçerli henüz kullanılmış kulaklık iade alan bir firma görmedim amazon dışında.

Çoğu ürünü zaten iade edebiliyorsun, bahsettiğin uygulama kulaklıklar için geçerli henüz kullanılmış kulaklık iade alan bir firma görmedim amazon dışında.
Mesela ÇiçekSepetinin iade koşullarını okuyunca ürün açılmış ise iade edemediğini anlıyorsun resmen, kulaklık vb şeylerden de bahsedilmiyor.

Son düzenleme:
Trendyol, Hepsiburada, N11, Çiçeksepeti hepsinden de hiçbir sıkıntı çıkmadan monitör ve kulaklık da dahil iade yaptım. Tek sıkıntı yaşadığım yer GençerGaming idi ama onda da 1 ay sonunda paramı geri alabildim.

Ben çiçeksepetinden uzun rgb ışıktan almıştım geri iade edememiştim şimdi geldi aklıma yan odada duruyor hala aparatları kaybolmuş çalışmadı :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı