Amazon elektronik alışverişinde ek ücret ödenir mi?

@Görkem Efe ÇATLI verdiğin linkte sağ tarafta aynı "details" kısmına tıkladığında vergi ve kargo ücretin direk çıkıyor aşağıdaki görselde tıklanmış halini ve ilgili alanı kırmızı ile gösterdim bakabilirsin. Total yazan kısım senin son ödeyeceğin ücrettir.

Eki Görüntüle 355951

Benim verdiğim iki ilanı sepete koy diğer ilanı çıkar sepetten o zaman detaylar kısmında kargo ve vergiyi göreceksin.

Bak burada işaretlediğim ve açıkladığım kısımda.
çok teşekkür ederim yardımların için galiba o paraya o kasa değmez gibi :( şimdi üzüldüm alamadığıma işte

çok teşekkür ederim yardımların için galiba o paraya o kasa değmez gibi :( şimdi üzüldüm alamadığıma işte
Yani dolar bu kadar yüksek değilken belki alınabilirdi ama şu an doların yüksek olmasından kaybediyoruz maalesef:) Bütçeyi zorluyorsa bence kasma, zarar görürsün.

@Efe Arabacı yolladığın linkteki ürünün cebinden son çıkacak ücretini işaretlediğim details kısmına basarak yine işaretlediğim total kısmından görebilirsin. Aşağıya bırakıyorum ekran görüntüsünü inceleyebilirsin. Shipping dediği kargo ücretin import fee dediği ise gümrük vergisi bedeli. Total kısmı son cebinden çıkan paradır.
Ekran Resmi 2019-01-01 23.58.18.png

bütçe zorluyor hocam yani ona verecek para yok aslında
Alternatiflerden eminim güzel kasalar bulabilirsin bence de. Hatta daha bilgili arkadaşlar sana daha iyi kasalar önerebilirler.

Anakartı satın almadım, sadece kaç para olucak diye kontrol ettim. Yurtdışından ürün alımına pek sıcak bakmıyorum şahsen.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı