Amazon fire tablet ROM yüklemek

Aliasdmkl

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba evde bayağıdır kenarda duran bir Amazon fire HD 8 tablet vardı. Aşağıdaki görüntüde gözüktüğü gibi açma tuşuna basınca kurtarma moduna giriyor sanırım ROM yüklemek gerek. Amazon'un orijinal ROM'larını sitede bulabildim fakat hangi programla veya nasıl yükleyebiliriz bir bilgim yok. Elinde bu tabletlerden olup bilgi sahibi olan biri yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240420-162001_Gallery.jpg
    Screenshot_20240420-162001_Gallery.jpg
    93,7 KB · Görüntüleme: 26
Amazon orijinal ROM yüklemeyin bence bu tablete çok eski onun yerine başka bir android rom yüklemek ister misiniz daha performanslı ve uygulama desteği olur? Model hangisi bu arada?

Arkadaşlar merhaba evde bayağıdır kenarda duran bir Amazon fire HD 8 tablet vardı. Aşağıdaki görüntüde gözüktüğü gibi açma tuşuna basınca kurtarma moduna giriyor sanırım ROM yüklemek gerek. Amazon'un orijinal ROM'larını sitede bulabildim fakat hangi programla veya nasıl yükleyebiliriz bir bilgim yok. Elinde bu tabletlerden olup bilgi sahibi olan biri yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Factory reset seçeneği ile içinde ne varsa silip eski haliyle kullanabilirsiniz diye biliyorum hocam.

Amazon orijinal ROM yüklemeyin bence bu tablete çok eski onun yerine başka bir Android ROM yüklemek ister misiniz daha performanslı ve uygulama desteği olur? Model hangisi bu arada?

Modeli fire HD 8 7.nesil. Başka bir Android ROM da olur amaç tableti kullanılabilir hale getirmek ve uğraştırmayacak bir ROM kurmak. Önerilerinize açığım.

Factory reset seçeneği ile içinde ne varsa silip eski haliyle kullanabilirsiniz diye biliyorum hocam.
Tekrar bu ekrana atıyor maalesef

Modeli fire HD 8 7.nesil. Başka bir Android ROM da olur amaç tableti kullanılabilir hale getirmek ve uğraştırmayacak bir ROM kurmak. Önerilerinize açığım.
Açılmaması hakkında bilgim yok fakat açmayı başarırsanız:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı