Amazon fiyatı 170 TL düşen traş makinesinin farkını iade eder mi?

Makaleler
10
Yer
Birleşik Krallık, Londra
Amazon'dan traş makinesi aldım, geldikten 2 gün sonra 170 TL fiyatı düştü. Sohbete bağlanamıyorum (sohbetle ilgili bir sorun oluştu diyor). 40 dk önce arama talep ettim 40 dakikadır aramadayım, bir temsilci bulamadı.

Bu durumda 170 TL hediye bakiyesi tanımlarlar mı hesabıma yoksa iade edin tekrar alın mi derler? Kişisel bakım ürünü bu, ürünü de kullandım. Ne yapacağım bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon'dan tıraş makinesi aldım, geldikten 2 gün sonra 170 TL fiyatı düştü. Sohbete bağlanamıyorum (sohbetle ilgili bir sorun oluştu diyor). 40 dk önce arama talep ettim 40 dakikadır aramadayım, bir temsilci bulamadı.

Bu durumda 170 TL hediye bakiyesi tanımlarlar mı hesabıma yoksa iade edin tekrar alın mi derler? Kişisel bakım ürünü bu, ürünü de kullandım. Ne yapacağım bilmiyorum.

Yapacaklarını zannetmiyorum. Hem kullanmışsın zaten.

Genel indirimlerde olan fiyat indirimlerinde fiyat iadesi yaparlar diye biliyorum. Sallıyorum siz Black Friday öncesi almışsınızdır Black Friday'de indirime girdilerse iade ediyorlar ama normal indirimlerde etmiyorlar. Yine de müşteri hizmetlerine bağlanın.

Az önce baktım 1800 TL'ye aldığım router şu an 3360 TL olmuş. Aradaki farkı istemezler umarım. 🙂

Genelde böyle zamanlarda hediye kartı bakiyesine yatırıyorlar ama 170 TL yatırırlar mı bilmiyorum. Yatmazsa iptal edip bir daha satın alın böylece 170 TL'yi Amazon'un size yatırmasını beklemektense siz kendi kendinize yatırmış olursunuz.

Amazon normalde bu kadar kisa sürede fiyati düşünce kupon tanımlıyor ama satıcı Amazon mu? Bence ürünü hala kullanmadığını ve eger aradaki fark iade edilmezse iade etmek istediğini söyle. Artık gerisi kısmetine.

Genelde böyle zamanlarda hediye kartı bakiyesine yatırıyorlar ama 170 TL yatırırlar mı bilmiyorum. Yatmazsa iptal edip bir daha satın alın böylece 170 TL'yi Amazon'un size yatırmasını beklemektense siz kendi kendinize yatırmış olursunuz.
Amazonla konuştum, iade de alamayacaklarını, farkı iade edemeyeceklerini söylediler.

Amazon normalde bu kadar kisa sürede fiyati düşünce kupon tanımlıyor ama satıcı Amazon mu? Bence ürünü hala kullanmadığını ve eger aradaki fark iade edilmezse iade etmek istediğini söyle. Artık gerisi kısmetine.
Amazon idi evet.

Amazonla konuştum, iade de alamayacaklarını, farkı iade edemeyeceklerini söylediler.

Amazon idi evet.
Cayma hakkınız var. İade alamayacaklar diye bir şey yok. Belirli süre içinde iade edebilirsin. Gerekirse bekle gelsin iade oluştur sistemden gönder geri. Bak bakalım almıyorlar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı