Elektronik Amazon Fnatic Gear Ürünlerinde İndirim

Aşırı uygun fiyatlar var. 110 Euro olan klavye 1200 1300 TL'ye geliyor. İndirimli olanları atıyorum.
Cherry Red var.

Önerim budur. Kendi switchleri oldukça iyi, direkt e-spor için tasarlanmış.

Mouse Beyaz:

Mouse Siyah:

Kulaklık:

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk üründe %20 vergi varken ikincisinde neden %40 vergi alınıyor çok garip bir durum. Ürün geldikten sonra Amazon ile iletişime geçip fazla alınan vergiyi iade alabiliyorsunuz bu arada. Çoğu zaman otomatik bile oluyor bu sistem. Yazan tutarlara pek aldanmayın bu arada sepette fiyat daha da düşüyor. :)

İlk üründe %20 vergi varken ikincisinde neden %40 vergi alınıyor çok garip bir durum. Ürün geldikten sonra Amazon ile iletişime geçip fazla alınan vergiyi iade alabiliyorsunuz bu arada. Çoğu zaman otomatik bile oluyor bu sistem. Yazan tutarlara pek aldanmayın bu arada sepette fiyat daha da düşüyor. :)
Evet ya orası çok ayarsız olmuş.

Evet ya orası çok ayarsız olmuş.

Henüz kullanmadığım halde elimde klavye var ve bunu da alacağım sanırım. Fakat incelemelerin hepsinde bilek desteği çıkıyor kutudan. Amazon görsellerinde kutu içeriğinde belirtilen sadece klavye ve kablosu. Acaba videolar eski diye kutu içeriği mi değişti yoksa eksik mi var?

Henüz kullanmadığım halde elimde klavye var ve bunu da alacağım sanırım. Fakat incelemelerin hepsinde bilek desteği çıkıyor kutudan. Amazon görsellerinde kutu içeriğinde belirtilen sadece klavye ve kablosu. Acaba videolar eski diye kutu içeriği mi değişti yoksa eksik mi var?
Hayırlısı olsun şimdiden :) Param olsa bende alırdım aslında ama şuan idare ediyorum Logitech K835 ile :D
@AdaBagcibasi hocam siz saldınız ama ben halen kullanıyorum K835'i :D

Ürün geldikten sonra Amazon ile iletişime geçip fazla alınan vergiyi iade alabiliyorsunuz bu arada. Çoğu zaman otomatik bile oluyor bu sistem.
Hocam arkadaşım Dierya DK61E alacak. Bu tutarı iade alabiliyor muyuz? Ve nasıl oluyor?
1686086423950.png

yani 200 tl geri ödeme alabilir miyiz yoksa ihtimal mi sadece?

Hayırlısı olsun şimdiden :) Param olsa bende alırdım aslında ama şuan idare ediyorum Logitech K835 ile :D
@AdaBagcibasi hocam siz saldınız ama ben halen kullanıyorum K835'i :D
Evet hocam memnundum aslında ama hobiye girdikten sonra daha customa uygun bir klavyeye geçtim.

Geri
Yukarı