Amazon gelmeyen ürünün iadesi nasıl yapılır?

S54337

Hectopat
Daha fazla  
Amazondan kalem sipariş verdim. tahmini teslimat tarihi geçtikten sonraki tahmini teslimat tarihi de geçti ve AGT kuryeleri ürünü iade etmiş. Öyle ki adamlara ulaşamıyorum. Müşteri hizmetleri berbat. Ben de daha fazla uğraşmamak için Amazon'dan siparişi iptal etmek istedim. İade et tuşuna basınca iade türünü seçin, MNG Kargo falan diyor. İşlemi onaylarsam MNG Kargo mu gelicek evime? Sonuçta kalemi teslim almadım ve Amazon'da da teslim edildi yazmıyor. Teslimat denendi yazıyor bu arada.

Son düzenleme:
Amazondan kalem sipariş verdim. tahmini teslimat tarihi geçtikten sonraki tahmini teslimat tarihi de geçti ve AGT kuryeleri ürünü iade etmiş. Öyle ki adamlara ulaşamıyorum. Müşteri hizmetleri berbat. Ben de daha fazla uğraşmamak için Amazon'dan siparişi iptal etmek istedim. İade et tuşuna basınca iade türünü seçin, MNG Kargo falan diyor. İşlemi onaylarsam MNG Kargo mu gelicek evime? Ben sadece paramı geri istiyorum. Kalemi başkasına mı satarlar orası ilgi alanım değil. Sonuçta kalemi teslim almadım ve Amazon'da da teslim edildi yazmıyor. Teslimat denendi yazıyor bu arada.
Ürün geri döndüğünde ödemesi otomatik olarak yapılır zaten. Detaylı bilgi için amazon müşteri hizmetleri ile görüşün.

Teslimat denenmis tamamlanmamis senin gidip alman lazim. Alamzsan 1 hafta durur ve geri gider. Iaden gerceklesir. Amazon musteri hizmetlerine mail atip bu durumu belirtmelisin.

Teslimat denenmis tamamlanmamis senin gidip alman lazim. Alamzsan 1 hafta durur ve geri gider. Iaden gerceklesir. Amazon musteri hizmetlerine mail atip bu durumu belirtmelisin.
Hocam konu hakkında ne mesaj geldi ne e posta geldi. Kargo takibinde de herhangi bir şey söylemiyorlar. Gönderiniz için kuryemiz iade işlemi yapmış. Gönderiniz bir sonraki gün gönderici firmaya iade edilecek. Yazıyor.

Hocam konu hakkında ne mesaj geldi ne e posta geldi. Kargo takibinde de herhangi bir şey söylemiyorlar. Gönderiniz için kuryemiz iade işlemi yapmış. Gönderiniz bir sonraki gün gönderici firmaya iade edilecek. Yazıyor.
Amazon siparislerim bolumunde gorursun aslinda ne olup bittigini. Musteri temsilcisiyle gorusmedin mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı