Amazon Germany güvenilir mi?

knyd

Hectopat
Yer
Soul Society
Arkadaşlar dün almaya karar verdiğim B550 A-PRO anakart bir günde 1000 lira artınca (vatan) başka bir satıcı aradım ve gözüme Amazon takıldı. Şu anda Amazon Germany satıcısında her şey dahil 1700 küsura denk geliyor. Güvenilirdir zaten fakat asıl sorun ürün hatalı çıkarsa iade süreci ve garantisi nasıldır?

Arkadaşlar dün almaya karar verdiğim B550 A-PRO anakart bir günde 1000 lira artınca (vatan) başka bir satıcı aradım ve gözüme Amazon takıldı. Şu anda Amazon Germany satıcısında her şey dahil 1700 küsura denk geliyor. Güvenilirdir zaten fakat asıl sorun ürün hatalı çıkarsa iade süreci ve garantisi nasıldır?

Bildiğim kadarıyla yurt dışı alımlarında 1ay Amazon garantisi oluyor. Fakat marka garantisi olmuyor diye biliyorum. Yanlış bilgi olabilir, ben öyle duymuştum. Ustalar bilgilendirecektir.

Evet güvenilirdir, Amazon kendisi satıyor ama garantisi yok hocam sadece 2 yıl para iade garantisi oluyor onuda yurt dışına yollamanız gerekiyor iade durumunda size DHL kodu veriyorlar ücretsiz yolluyorsunuz. Ortalama 2-3 hafta sürüyor geri gitmesi.

Evet güvenilirdir, Amazon kendisi satıyor ama garantisi yok hocam sadece 2 yıl para iade garantisi oluyor onu da yurt dışına yollamanız gerekiyor iade durumunda size DHL kodu veriyorlar ücretsiz yolluyorsunuz. Ortalama 2-3 hafta sürüyor geri gitmesi.

Sanırım 2 yıl iade garantisi kalktı (öyle okudum). Ki kendi sitesinde de yazmıyor.

Babandan çok amazona güven

Güvenilir 2 yıl Amazon destek oluyor herhangi bir problemde Amazon ile iletişime geçmen gerekir. Ardından ürünü gönderiyorsun onlarda paranı iade ediyor tabii almadan önce chatten bu durumu teyit ettir. geçtiğimiz ay aldığım üründe bizzat bu bilgiyi verdiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı