Amazon Türkiye Amazon Germany satıcısı

LeonScottKennedy

Hectopat
Daha fazla  
Amazon Türkiye'de Amazon Germany satıcısından ürün alanlar var mı? Varsa nasıl bir deneyim yaşadınız? Ucuza alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Prime üyesi olmadan haftanın son günü bir sipariş verdim. DHL sayesinde Varşova, Leipzig ve İstanbul olarak 3 gün içinde ülkeye giriş yapıp Yurtiçi Kargo'ya teslim edildi. Bugün ise Yurtiçi Kargo ürünü getiremedi. Sorun yaşanmadı diyebilirim. Bizim kargoların işgüzarlığına denk gelmezseniz daha kısa sürede ulaşır tabii.

Valla yurt tüm firmalardan iyi. Polonya'dan 2 günde geldi. İstanbul'dan eve 5 günde oda artık yurt içi kargo firmalarımızın şaheseri.:) Gümrük dahil alırsan çok rahat edersin.

Valla yurt tüm firmalardan iyi. Polonya'dan 2 günde geldi. İstanbul'dan eve 5 günde oda artık yurt içi kargo firmalarımızın şaheseri.:) Gümrük dahil alırsan çok rahat edersin.
78+ kargo ücreti var herşey dahil. Garanti nasıl oluyor?
Alınır. Adamlar 2 günde teslimi bile var. Vergiler dahil oluyor genelde.
Prime üyesi olmadan haftanın son günü bir sipariş verdim. DHL sayesinde Varşova, Leipzig ve İstanbul olarak 3 gün içinde ülkeye giriş yapıp Yurtiçi Kargo'ya teslim edildi. Bugün ise Yurtiçi Kargo ürünü getiremedi. Sorun yaşanmadı diyebilirim. Bizim kargoların işgüzarlığına denk gelmezseniz daha kısa sürede ulaşır tabii.
Alınır. Adamlar 2 günde teslimi bile var. Vergiler dahil oluyor genelde.
Garanti nasıl oluyor? Bozulursa napacam?

Son düzenleme:
Prime üyesi olmadan haftanın son günü bir sipariş verdim. DHL sayesinde varşova, leipzig ve İstanbul olarak 3 gün içinde ülkeye giriş yapıp Yurtiçi Kargo'ya teslim edildi. Bugün ise Yurtiçi Kargo ürünü getiremedi. Sorun yaşanmadı diyebilirim. Bizim kargoların işgüzarlığına denk gelmezseniz daha kısa sürede ulaşır tabii.

Konuyu biraz hortlattım hocam ama herhangi bir gümrük girişi ya da bir şey ile uğraştırıyorlar mı? Seagate FireCuda 530 modelini Amazon Germany satıcısından alacağım ve yaklaşık 5 gün kadar Kıbrıs'ta olacağım SMS'ya da yapmamız gereken işler olacak mı satın alımdan sonra?

Konuyu biraz hortlattım hocam ama herhangi bir gümrük girişi ya da bir şey ile uğraştırıyorlar mı? Seagate FireCuda 530 modelini Amazon Germany satıcısından alacağım ve yaklaşık 5 gün kadar Kıbrıs'ta olacağım SMS'ya da yapmamız gereken işler olacak mı satın alımdan sonra?
Ne demek.

Açık adresinizi girdikten sonra elbet ulaştırılır. TR'ye girdikten sonraki süreç kargo firmasının yaklaşımı ile doğru orantılı oluyor. En son Mousepad siparişi verdim. Baya şereften yoksun şekilde bana ulaştırıldı. 😅 He tabii 150 Euro üzeri alımlarda bazı gümrük durumları oluşabiliyor. Onu da bilin.

Ne demek.

Açık adresinizi girdikten sonra elbet ulaştırılır. TR'ye girdikten sonraki süreç kargo firmasının yaklaşımı ile doğru orantılı oluyor. En son mouse pad siparişi verdim. Bayağı şereften yoksun şekilde bana ulaştırıldı. 😅 he tabii 150 euro üzeri alımlarda bazı gümrük durumları oluşabiliyor. Onu da bilin.

Tahmini ithalat ücreti depozitosu: 243,23 TL
Araştırdığımda bu ücreti ödemek yeterli oluyormuş tabii 150 euro bile değil ürün.

Hatta eğer o ücretin altında bir tutar gümrükte kullanılırsa kalan parayı Amazon iade ediyormuş fazla tutarsa herhangi bir ücret tahsil edilmiyormuş.

Geri
Yukarı