Amazon Germany üzerinden alınan Xbox kolunun garantisi nasıl olur?

LeFeyn

Kilopat
Daha fazla  

Arkadaşlar linkteki ürünü almak istiyorum, danışmak istediğim bir durum var. Ürünü seri numarası ile kaydettiğimizde sanırım Microsoft Türkiye 2 yıl garanti veriyormuş, en azından yorumlarda böyle demişler. Şimdi bu ürün arızalandığında servisi nasıl olur veya kargodan hasarlı gelirse iade işlemlerinde herhangi bir sorun çıkar mı? Ya da riske girmeyip Türkiye garantisi olan standart renklerden biri mi tercih edilmeli? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Arkadaşlar linkteki ürünü almak istiyorum, danışmak istediğim bir durum var. Ürünü seri numarası ile kaydettiğimizde sanırım Microsoft Türkiye 2 yıl garanti veriyormuş, en azından yorumlarda böyle demişler. Şimdi bu ürün arızalandığında servisi nasıl olur veya kargodan hasarlı gelirse iade işlemlerinde herhangi bir sorun çıkar mı? Ya da riske girmeyip Türkiye garantisi olan standart renklerden biri mi tercih edilmeli? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
Fiyatı ucuz diye alıyorsan şuan indirimde bu ürün var.

@ISolo merhaba hocam. Ürünü aldım ve 2 haftalık süreç içerisinde elime ulaştı. Amazon Müşteri Hizmetleri Türkiye için servis desteği yok demişti fakat ürünü seri numarası ile Microsoft hesabıma kaydedince 14.05.2026 tarihine kadar garanti verdi.

@ISolo merhaba hocam. Ürünü aldım ve 2 haftalık süreç içerisinde elime ulaştı. Amazon Müşteri Hizmetleri Türkiye için servis desteği yok demişti fakat ürünü seri numarası ile Microsoft hesabıma kaydedince 14.05.2026 tarihine kadar garanti verdi.

Teşekkürler hocam bende bunu almayı düşünüyorum umarım sorunsuz gelir. Hocam bir de bilginiz varsa eğer açıklamada platform olarak Xbox One yazıyor ama en son çıkan kol buydu değil mi?

Hocam bende Amazon Germany üzerinden Xbox Controller aldım, şu an taşıma uçağı İstanbul'a inmiş. Siz takip edebildiniz mi uçak İstanbul'a geldikten kaç gün sonra elinize ulaştı?

Hocam, evet kaydedince sistem üzerinde garanti çıkıyor ama üründe bir sorun çıkarsa bizim gerçek muhattabımız kim olacak? Microsoft'a garanti işlemleri için nereden, nasıl ulaşacağız?

Geri
Yukarı