Amazon Germany'den kulaklık alınır mı?

İyi bir firma politikalarını değiştirmez kolay kolay uzun süre bekletmediğiniz sürece problem olmaz bana göre. İtopya, Sinerji iade almıyor mesela bu tarz sitelerde riskli iş doğrusu.

İyi bir firma politikalarını değiştirmez kolay kolay uzun süre bekletmediğiniz sürece problem olmaz bana göre. İtopya, Sinerji iade almıyor mesela bu tarz sitelerde riskli iş doğrusu.
QP ve Amazon sitelerini tercih edeceğim. Fiyatı diğerlerine nazaran biraz daha yüksek olsa da müşteri memnuniyeti yüksek olan yerler. Artık bitsin şu kulaklık macerası.

Hem V2 hem de Alpha s kullanan birisi oyunlarda Alpha s bir tık başarılı olduğunu CS:GO ve Warzone için test etmişti ancak müziklerde, konfor ve manuel yazılım sayesinde V2 önde olduğunu söylemişti. Tercih sizin. Gönül isterdi ki ikisini de alıp deneyin birini iade edin ancak bu da bizim ülkede bu şartlar altında zor.

Rampage'den gectigimden midir ama Alpha s in muzik performansi cok iyi tatmin etmiyecek degil hatta Beats solo 2 denemistim arkadasimda vardi ondan iyi diyebilirim hatirladigim kadariyla cok temiz veriyor sesi.

Arkadaşlar malum Cooler Master MH752 stoklarda bulunmuyor ve tek bulunan yer Amazon Germany. Sizce oradan alınır mı? Fiyatı bana yüksek geldi ama bütçem zaten yetiyor. Çok övülen bir kulaklıktı fakat Germany olması beni korkutuyor garanti süreci ile ilgili. Kargo dahil ürün 1180 lira oluyor sanırım. Linkini bırakıyorum. Cooler Master Kulaklık MH752/MH-752: Amazon.com.tr
Yarın Qp bilişimde stok olacak.

Rampage'den gectigimden midir ama Alpha s in muzik performansi cok iyi tatmin etmiyecek degil hatta Beats solo 2 denemistim arkadasimda vardi ondan iyi diyebilirim hatirladigim kadariyla cok temiz veriyor sesi.
Alt seviye modelinden geçince iyi olabilir kötü değil ama Blackshark V2 modeline göre müzik kalitesi düşük genel olarak kötü kastetmek istemedim.

Alt seviye modelinden geçince iyi olabilir kötü değil ama Blackshark V2 modeline göre müzik kalitesi düşük genel olarak kötü kastetmek istemedim.
Stok takip ediyorum. Geldiği gibi MH752 alacağım. Gerekli testleri hemen yapıp ona göre değerlendirme yapacağım. Crosstalk vs gibi sorunlarla başlayarak. Eğer o olmazsa Alpha S alıp geçeceğim. :D

Bana da öyle geliyor. Aşağı yukarı minimum 2 haftalık bir süreç bekliyor beni. Başına bir şey geldiğinde garantisi de cabası. Sanırım daha fikir almadan vazgeçtim :D

Amazon benze sorun çıkartmaz üstelik Almanya'dan alıyorsunuz bence içiniz rahat olsun sadece biraz geç gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı