Amazon Germany'den Razer Huntsman v2 alınır mı?

Bütçe
2300

MTN

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Steelseries Apex 7 TKL'mi 2400₺ ye sattım ve bu paraya alabileceğim aradığım şekilde bir klavye olarak Huntsman V2'yi buldum. Bu klavye hot-swap mi bir türlü onu bulamadım. Bu klavyeyi alırken gözükenden ekstra bir ücret çıkar mı? Garantilik bir durum olunca Amazon bayağı yardımcı oluyormuş deneyimi olan var mı?
1662951708464.png

Son düzenleme:
1662966380752.png

Öncelikli kargo seçtiğiniz takdirde ertesi gün gelme durumu da var. Ayrıca kredi kartınıza vade farksız 6 taksit yapabilirsiniz. Şahsen benim genelde bu şekilde oluyor. Klavye özelinde Razer Huntsman V2 Analog modelini kullanıyorum siyah optik Switch var. Purple istememiştim sesi itibarıyla. Fakat Red Switch çok daha tok ve sessizdir. Takıntılarınız var mı bilemiyorum fakat UK Layoutda enter tuşu büyük oluyor ve Türkçe Q yaptığınız takdirde sıkıntı yaşamazsınız.

Fiyatın detaylarına baktığımda tahmini ithalat ücret depozitosu dahil bu fiyata geldiğini görüyorum. Bu ücret depozitosunun altında bir ücret çıkarsa bildiğim kadarıyla Amazon size kalan parayı iade ediyor fakat üstünde çıkarsa tam olarak nasıl bir durum oluyor bilmiyorum.

1662966531005.png

Ve anladığım kadarıyla ekstra olarak bir kargo ücreti ödemeniz gerecektir.

1662966619528.png

Ürün Link: Amazon

Eki Görüntüle 1515638

Öncelikli kargo seçtiğiniz takdirde ertesi gün gelme durumu da var. Ayrıca kredi kartınıza vade farksız 6 taksit yapabilirsiniz. Şahsen benim genelde bu şekilde oluyor. Klavye özelinde Razer Huntsman V2 Analog modelini kullanıyorum siyah optik Switch var. Purple istememiştim sesi itibarıyla. Fakat Red Switch çok daha tok ve sessizdir. Takıntılarınız var mı bilemiyorum fakat UK Layoutda enter tuşu büyük oluyor ve Türkçe Q yaptığınız takdirde sıkıntı yaşamazsınız.
Attığınız ekran alıntısında Öncelikli Kargo için teslimat tarihi 17 Eylül Cumartesi olarak gözüküyor yani ertesi gün gelme gibi bir durumun olma ihtimali var mı? Bilmediğim için soruyorum, teşekkürler.

Fiyatın detaylarına baktığımda tahmini ithalat ücret depozitosu dahil bu fiyata geldiğini görüyorum. Bu ücret depozitosunun altında bir ücret çıkarsa bildiğim kadarıyla Amazon size kalan parayı iade ediyor fakat üstünde çıkarsa tam olarak nasıl bir durum oluyor bilmiyorum.

Eki Görüntüle 1515639

Eki Görüntüle 1515640

Attığınız ekran alıntısında Öncelikli Kargo için teslimat tarihi 17 Eylül Cumartesi olarak gözüküyor yani ertesi gün gelme gibi bir durumun olma ihtimali var mı? Bilmediğim için soruyorum, teşekkürler.

Öncelikli teslimat kargo tercihlerimde çoğu zaman DHL ile ertesi gün geldi. Bu yüzden beklemeye değer görmediğim için bu şekilde seçiyorum. Bu saatlerde sipariş verirseniz 24 saat içinde tarafınızda olur diye düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1515639

Eki Görüntüle 1515640

Bir kuruş fazla ödemez bu rakamdan kesin bilgi

Evet. Rakipleri K100 ve Apex Pro'ya göre oldukça zayıf. Fakat bilek desteği ile birlikte RGB çevrelenince ayrı bir hava katıyor masaüstüne Analog versiyonunda. PBT tuş takımının verdiği Premium hissiyat oldukça çok güzel. Bilek desteğini ve Red Switch'leri beğendiniz mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı