Amazon Germany'den Razer Huntsman v2 alınır mı?

Bütçe
2300
Evet. Rakipleri K100 ve Apex Pro'ya göre oldukça zayıf. Fakat bilek desteği ile birlikte RGB çevrelenince ayrı bir hava katıyor masaüstüne Analog versiyonunda. PBT tuş takımının verdiği Premium hissiyat oldukça çok güzel. Bilek desteğini ve Red Switch'leri beğendiniz mi?
Bilek desteği ve switchler güzel. Tuşların basım sesi de custom klavyelerdeki gibi tok. Apex 7'den sonra parlaklık bayağı düşük geldi ve onboard memory konusunda biraz dolandırılmış hissettim çünkü klavyeye kaydedilen aydınlatma ayarlarının ve makroların kullanılabilmesi için Synapse'in açık olması gerekiyormuş, çok saçma.

Son düzenleme:
Steelseries Apex 7 TKL'mi 2400₺ ye sattım ve bu paraya alabileceğim aradığım şekilde bir klavye olarak Huntsman V2'yi buldum. Bu klavye hot-swap mi bir türlü onu bulamadım. Bu klavyeyi alırken gözükenden ekstra bir ücret çıkar mı? Garantilik bir durum olunca Amazon bayağı yardımcı oluyormuş deneyimi olan var mı?
Eki Görüntüle 1515619
Hocam 2-3 hafta önce Amazon tr üzerinden Akko marka yurtdışı ürünü bir klavye satın aldım. Klavyenin lojistiğini amazon sağlıyordu ve Almanya’dan gelecekti. 4-5 gün boyunca hiç bir hareket olmadı arayıp sorduğumda tehlikeli ürün olarak değerlendirildiğini bu nedenle uçağa alınmadığını söylediler. Şu an elektronik aletlerin çoğu sıkıntılı dediler bana. Yani kesin bir şey söyleyemiyorlar geçip geçemeyeceği hakkında ama sizin bilginiz olsun bu durumdan. Para iadesini de daha dün yaptılar. Yani gümrüğe takılma ihtimalini de göz önünde bulundurun bence.

Hocam 2-3 hafta önce Amazon TR üzerinden Akko marka yurt dışı ürünü bir klavye satın aldım. Klavyenin lojistiğini Amazon sağlıyordu ve Almanya'dan gelecekti. 4-5 gün boyunca hiçbir hareket olmadı arayıp sorduğumda tehlikeli ürün olarak değerlendirildiğini bu nedenle uçağa alınmadığını söylediler. Şu an elektronik aletlerin çoğu sıkıntılı dediler bana. Yani kesin bir şey söyleyemiyorlar geçip geçemeyeceği hakkında ama sizin bilginiz olsun bu durumdan. Para iadesini de daha dün yaptılar. Yani gümrüğe takılma ihtimalini de göz önünde bulundurun bence.

Bu nasıl mümkün olur anlamadım. Uzun süredir Amazon Germany üzerinden öncelikli kargo ile alışveriş yapıyorum ve %90'ı ertesi gün teslim oldu. Hiç böyle bir şey yaşamadım hocam.

Hocam 2-3 hafta önce Amazon tr üzerinden Akko marka yurtdışı ürünü bir klavye satın aldım. Klavyenin lojistiğini amazon sağlıyordu ve Almanya’dan gelecekti. 4-5 gün boyunca hiç bir hareket olmadı arayıp sorduğumda tehlikeli ürün olarak değerlendirildiğini bu nedenle uçağa alınmadığını söylediler. Şu an elektronik aletlerin çoğu sıkıntılı dediler bana. Yani kesin bir şey söyleyemiyorlar geçip geçemeyeceği hakkında ama sizin bilginiz olsun bu durumdan. Para iadesini de daha dün yaptılar. Yani gümrüğe takılma ihtimalini de göz önünde bulundurun bence.
Şarjlı ürünse pilden dolayı gümrüğe takılmıştır. Benim kargom beklenenden 3-4 gün önceden sağlam elime ulaştı. Üzerinde 42 numara ayak izi vardı ama neyse ki çok basmamışlar.

Bu nasıl mümkün olur anlamadım. Uzun süredir Amazon Germany üzerinden öncelikli kargo ile alışveriş yapıyorum ve %90'ı ertesi gün teslim oldu. Hiç böyle bir şey yaşamadım hocam.
Hocam bilmiyorum ilk alışverişim oldu benim şanssızlığıma denk geldi sanırım. Ben Amazon tr üzerinden aldım ürünü. Ürün Almanya’dan geliyordu Amazon kargoluyordu. Yani Amazon de üzerinden almadım. Amazon müşteri hizmetleri bana bazen ayakkabıların bile gümrüğe takıldığını söyledi.
Şarjlı ürünse pilden dolayı gümrüğe takılmıştır. Benim kargom beklenenden 3-4 gün önceden sağlam elime ulaştı. Üzerinde 42 numara ayak izi vardı ama neyse ki çok basmamışlar.
Evet hocam klavyenin kablosuz özelliği vardı bataryalıydı yani o nedenle olmuş olabilir. Şu an aynı ürünü AliExpress üzerinden sipariş verdim umarım aynı sorun olmaz.

Çok doğru bir karar aldınız hocam. Red Switchleri beğendiniz mi? Klavyenin satışı durdu farkettiyseniz. Fiyatlar mutlaka yükselecektir. Ben de UK Layout kullanıyorum herhangi bir sıkıntı çekmedim.
Hocam ben Amazon’dan almış olduğum ürünün aynısını aldım galiba siz yanlış anladınız. Aldığım ürün Akko 3068B plus blue on white modeli. Bu klavye de red switch ile aynı özelliklere sahip olan akko pink switchlere sahip. Switchleri bayağı beğendim.

Eki Görüntüle 1515638

Öncelikli kargo seçtiğiniz takdirde ertesi gün gelme durumu da var. Ayrıca kredi kartınıza vade farksız 6 taksit yapabilirsiniz. Şahsen benim genelde bu şekilde oluyor. Klavye özelinde Razer Huntsman V2 Analog modelini kullanıyorum siyah optik Switch var. Purple istememiştim sesi itibarıyla. Fakat Red Switch çok daha tok ve sessizdir. Takıntılarınız var mı bilemiyorum fakat UK Layoutda enter tuşu büyük oluyor ve Türkçe Q yaptığınız takdirde sıkıntı yaşamazsınız.
Hocam selam. Hutsman v2 analogtan memnunmusunuz? Pek bir turk kullanıcı bulamadim da sormak istedim. Bu arada ürünü nereden aldiniz bende almak istiyorum ama hic bir yerde bulamadim

Geri
Yukarı