Amazon Gigabyte Aorus GTX 1080 İndirimi

Amazon.com: Gigabyte AORUS GeForce GTX 1080 8G Graphic Card REV 2.0 Computer Graphics Card - GV-N1080AORUS-8GD R2: Computers & Accessories

Amazon tarafından satılıyor. MHz değerlerine bakarsanız ne kadar yüksek olduğunu görürsünüz. Aorus modeli. Şahsen ben siparişi verdim gelecek. Sizlerin de yararlanmasını istiyorum. Ben direkt linki kopyaladı ama ref falan diyor. İsterseniz modeli Aorus direk arayıp girin. Vergi iadesi kart daha elime geçmediğinden belli değil. Bu durumda 2300 TL'ye geliyor. Bu halde bile ucuz. İade olma durumunda çok daha ucuz olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kartın vergilerle fiyatı 2530 Tl. 2600 Tl'ye yuvarlayın. Cidden ucuz.
Hocam import fees ile 650 dolar.

Bilmiyorsanız ki büyük ihtimal bilmiyorsunuz, dolar=3.5 TL. Gümrük vergisiyle birlikte kartımdan 2328 TL çekildi. Nasıl oluyor bu sizce?

Bir dört işlem yapın rica ederim sonra tekrar gelin.

Ben cidden ucuz derken imada bulunmadım. Cidden ucuz dedim. 3000 Tl'lerde geziyor kart. Ayrıca evet dört işlem biliyorum, alıştırma yapmama gerek yok. Ben bir ürünün dolar üzerinden Türkiye fiyatını hesaplarken, dolar kurundan sonra çıkan fiyatının üstüne, %33 vergi ekliyorum. Neden ima yaptığımı düşündünüz anlamadım açıkçası.

Ben cidden ucuz derken imada bulunmadım. Cidden ucuz dedim. 3000 Tl'lerde geziyor kart. Ayrıca evet dört işlem biliyorum, alıştırma yapmama gerek yok. Ben bir ürünün dolar üzerinden Türkiye fiyatını hesaplarken, dolar kurundan sonra çıkan fiyatının üstüne, %33 vergi ekliyorum. Neden ima yaptığımı düşündünüz anlamadım açıkçası.
Hocam kusura bakmayın kırdıysam bazen saçmalayabiliyorum da o %33 nedir anlayamadım her türlü vergi birlikte 2300 TL'ye geliyor. O %33 ne parası?

Hocam kusura bakmayın kırdıysam bazen saçmalayabiliyorum da o %33 nedir anlayamadım her türlü vergi birlikte 2300 TL'ye geliyor. O %33 ne parası?
2 yıl süredir gelen alışverişlerim sonucunda dolar kuruyla aldığım tüm ürünlerin, dolar kuru Tl'ye çevirildikten sonra üstüne %33 vergi eklendiğini görüyorum. Çoğu üründe ortalama dolar kurundan sonra ortaya çıkan rakamla vergilerden sonra ortaya çıkan fiyatın farkı %33 oluyor. Maximum olarak yani. 539 dolar olan bir ürünün fiyatı 1886 Tl. Şimdi onu 100'e bölüp 133 ile çarpıyorum. Vergili halini elde etmek için. Maksimum 2530 Tl çıkıyor. Ki siz daha ucuza almıssınız. Ben vergili fiyatlarına öyle bakıyorum.

Amazon.de üzerinden tavsiye ederim ben de. Bu modelden 20$ ucuza denk gelen Zotac modeli mevcut. İndirimsiz hali o şekilde :D Ancak Aorus modeli cidden efsanevi bir model. Gerek soğutması, gerek bileşen kalitesi olarak.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı