Amazon güvenilir mi?

Dünyanın en değerli 5. şirketi ve en büyük alışveriş platformu, tabi ki güvenli. Şu an bayram tatili sonu olduğu için büyük bir yığılma olur bütün online alışveriş platformlarında o yüzden eğer aciliyetiniz varsa bir şeyi hiçbir yerden söylemenizi tavsiye etmem. En az 1 hafta 10 güne anca kendine gelir kargo ve firmalar.

Güvenilirlik sıralaması:
1.Amazon
2.Hepsiburada
3.Trendyol
4.N11
Ve diğerleri. Ama TR'nin en güvenilir firması için konu açmanız saçma bence.

Ben de Amazon ile ilgili konu açtım. Alacağın ürün için linki incele. Ben de inceliyorum alıntıladığım linkdeki bilgi doğru mu?

Hayatımda gördüğüm en iyi alışveriş platformu Amazon. Bu güne kadar bir sorun yaşatmadı, üstüne çok yardımcı oldular.

Güvenilirlik sıralaması:
1.Amazon
2.Hepsiburada
3.Trendyol
4.N11
Ve diğerleri. Ama TR'nin en güvenilir firması için konu açmanız saçma bence.
Hiçbir bilgim olmadığından sormak istedim, yani saçma değil. Yine de teşekkür ederim cevap için

Babamdan çok güveniyorum diyenler var.
Haha iyiymiş ya o zaman, teşekkürler

Hayatımda gördüğüm en iyi alışveriş platformu Amazon. Bu güne kadar bir sorun yaşatmadı, üstüne çok yardımcı oldular.
Teşekkür ediyorum cevap için

Dünyanın en değerli 5. şirketi ve en büyük alışveriş platformu, tabi ki güvenli. Şu an bayram tatili sonu olduğu için büyük bir yığılma olur bütün online alışveriş platformlarında o yüzden eğer aciliyetiniz varsa bir şeyi hiçbir yerden söylemenizi tavsiye etmem. En az 1 hafta 10 güne anca kendine gelir kargo ve firmalar.
Çok teşekkürler

Hayır saçma
1713024710992.jpeg

Geri
Yukarı