Amazon güvenilir midir?

Kagamii

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU: Sapphire pulse RX 7900 GRE
Bu ürünü almak istiyorum Full set yazmışlar. Satıcı Amazon gönderici Amazon ama yorumlarda Full set yazmalarına rağmen hoodie geldi sadece demişler, emin olamadım. Beğendim ama tereddüt ettim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-11-28-15-29-14-316_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-11-28-15-29-14-316_com.android.chrome.jpg
    70,3 KB · Görüntüleme: 122
Evet, güvenilirdir. Bir sorun yaşamanız durumunda arkanızda durur.

Bu ürünü almak istiyorum Full set yazmışlar. Satıcı Amazon gönderici Amazon ama yorumlarda Full set yazmalarına rağmen hoodie geldi sadece demişler, emin olamadım. Beğendim ama tereddüt ettim.

Amazon bence gelmiş geçmiş en iyi alışveriş sitesi. Böyle sorunlarda iade + kupon verebiliyorlar ve asla uğraştırmıyorlar. Alabilirsin.

Bu arada Amazon tabi ki güvenilir bir firmadır ama satıcıyla ya da ürün açıklamasıyla ilgili bir sıkıntı varsa kontrol edebilmemiz için linki almamız daha iyi olur. Belki birimizin gözünden kaçan bir detayı bir başkası yakalar.

Hoodie güzelmiş he, varsa başka güzel hoodie paylaşırsan sevinirim. Ayrıca satıcı yamuk yapsa bile Amazon durumu çözer merak etme.

Ürünün linki

Genshin ile ilgili olduğu için yazmıştır toxicler iste

Yani sadece Ocak 2023'te alan birine sadece başlık gelmiş ki bir karışıklık olmuştur o konuda başka bir yorum görmedim ben. Ürün ABD Amazon'dan yollanacak ve sepete ekleyince 1600'lü bir fiyata iniyor kargo gümrük dahil. Bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum ama doğru ölçüyü almaya dikkat edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı